Menu strony

Ukochane bajki pociech

Dużymi krokami zbliżają się ulubione święta dzieci i większa część rodziców zaczyna rozglądać się za podarkami dla swoich latorośli.


Tomek i przyjaciele to jedna z ulubionych bajek pociech.
bałwan


wakacje 2013


Jest to opowieść o lokomotywach z wyspy Sodor, jakie przeżywają oszałamiające przygody. Dzieci pokochały Tomka, Gabrysia, Piotrusia i pozostałych bohaterów, a zabawki i gadżety z ich wyglądem są wymarzonymi prezentami na każdą ewentualność tomek i przyjaciele. Zabawa lokomotywami z serii Tomek i przyjaciele to marzenie wielu chłopców. Lokomotywy występują w paru rozmaitych wariantach, powinno się zwrócić na to uwagę, w szczególności, gdy mają być one upominkiem dla malucha, które już ma inne detale serii. Lokomotywy z serii to zabawki najlepszej jakości, stworzone z twardego i mocnego syntetyku w intensywnych odcieniach, jakie opierają się upływowi czasu. Komplet z szynami to dobra alternatywa na początek historii z Tomkiem i towarzyszami, a także do rozbudowy swojej wersji miasteczka Sodor. W zestawie wyszukamy tor, osprzęt i naturalnie lokomotywy, zazwyczaj Tomka, lecz są także sety z pozostałymi bohaterami bajki.


Zabawki littlest pet shop jako urocze, wielkookie zwierzątka od lat zdobywają serca najmłodszych na całym świecie zabawki littlest pet shop. Figurki zdobyły tak znaczącą poPULarność, że powstał nawet serial animowany z ich uczestnictwem, od dwóch lat transmitowany też w kraju. Są malutkie, słodkie, wszędzie się mieszczą i są starannie wykonane.
Posiadacze wielu figurek z pewnością ucieszą się z kompletów, w których znajdują się różne akcesoria i budowle dla ukochanych zwierzaków. Kompozycje można swobodnie łączyć i zbudować z nich nawet całe miasteczko.
2021/09/16, 07:31