Menu strony

Otwarcie przedszkola jako dobry sposób na firmę oraz realizację marzeń

Kilka lat temu wróciłam z kilkuletniej emigracji - studiowałam i ciężko pracowałam w Danii, co sprawiło, że po powrocie do kraju miałam spore środki finansowe i wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć gdzieś pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po babci piękny dom.
Oczywiście przerobiłam go na przedszkole. Myślę, że akurat w moim przypadku decyzja o założeniu przedszkola była świetna. Bardzo lubię kontakt z dziećmi, a co najbardziej istotne - mam odpowiednie wykształcenie. Sądzę, iż założenie przedszkola nie zawsze ma sens, lecz tak czy siak myślę, że to świetny pomysł na interes. Szczególnie, iż przecież można całkiem sporo zarobić na swoim przedszkolu. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli coś pożądanego (link źródłowy).

Kolejne tematy

Oferty polskich przedszkoli

Niesamowicie przyjemna, rodzinno-edukacyjna atmosfera, która panuje w naszym znakomitym, otwockim przedszkolu jest dla rodziców gwarancją pewności czy bezpieczeństwa ich brzdąców. Kiedy chodzi o przedszkole Otwock oferuje doskonałe ceny, a w szczególności rewelacyjne warunki. Nikt nie będzie zawiedziony, analizując mnogość zajęć dodatkowych. Dodatkowe ćwiczenia dla maluchów prowadzone są przez świetnych dydaktyków.


plac zabaw i przedszkole
Trudno jednakże otworzyć porządne przedszkole w Józefowie, jeżeli nie posiada się odpowiednich umiejętności i środków. Odradzałabym wejście w ten biznes takim osobom, które uważają, że w przypadku prowadzenia przedszkola najbardziej znacząca jest kasa. Ona się jak najbardziej liczy, lecz najważniejsze jest to, aby zadbać o dzieci. Nie jest prosto założyć przedszkole, więc to tak czy siak wyjdzie, jeśli nie mamy czystych zamiarów.

Sądzę, iż solidne przedszkole musi także postawić na to, aby chociażby naukę języków obcych. Sama we własnym przedszkolu uczę angielskiego i sądzę, że duża część rodziców posłała swoją pociechę do mnie głównie z tego powodu, iż tak jakby słynę z bardzo dobrego nauczania tego języka (polecam). Warto także uczyć dzieciaki innych rzeczy - chociażby gotowania, jednakże w granicach normy.

Można śmiało powiedzieć, że nigdy nie żałowałam podjętej decyzji - naprawdę jestem szczęśliwa, iż odważyłam się otworzyć prywatne przedszkole. I choć prowadzenie przedszkola Otwock to wiele wyrzeczeń, tak czy siak uważam, że podjęłam dobrą decyzję. Zatem osoba, która chciałaby otworzyć przedszkole musi zwracać uwagę na wszystko, bo przedszkole to nie warzywniak, a więc w tym przypadku chodzi o dzieciaki. Warto nadmienić, iż w dalszym ciągu prowadzenie własnego przedszkola to biznes, który ma rację bytu.
Dodał: k.s.
2019/05/20, 14:04