Menu strony

Planszówki - doskonały pomysł na spędzenie imprezy oraz genialny pomysł na prezent pod choinkę!

Zazwyczaj większości ludzi gry planszowe kojarzą się wyłącznie z najmłodszymi dziećmi, jeżeli zaś ktokolwiek słyszał kiedykolwiek o grach planszowych dla dorosłych ludzi, najprawdopodobniej sądzi, że to jakaś rozrywka dla rencistów i nie warto zawracać sobie tym głowy.
Okazuje się jednak, że jest zupełnie na odwrót - w dzisiejszych czasach planszówki dla dorosłych stały się bardzo popularne i są świetnym dodatkiem do praktycznie każdej imprezy!


gry planszowe


SPA


Gry typowo na imprezę


oczywiście w gronie kilku przyjaciół można zagrać praktycznie w każdą grę planszową - kłopot zaczyna się wtedy, kiedy robicie imprezę dla większej ilości gości, a równocześnie jest to zabawa alkoholowa. W takich wypadkach zwykle największą popularnością cieszą się różnego rodzaju ruchowe gry imprezowe - na przykład Twister jest tytułem, który kojarzy właściwie każdy i który na pewno stanie się ogromnym hitem praktycznie każdej imprezy. Pewnie nie ma osoby, która nie lubiłaby grać w Twistera. Jeżeli chodzi zatem o gry imprezowe, Twister na pewno będzie najlepszym rozwiązaniem.


Gry planszowe jako podarunek pod choinkę?


pomysł


Planszówki będą bez wątpliwości znakomitym prezentem pod choinkę nie tylko dla ludzi, którzy już są fanami gier planszowych, lecz także dla tych, którzy jeszcze nie zaczęli swojej przygody z planszówkami.
Jeśli podarujesz komuś fajną grę planszową pod choinkę, wówczas zdecydowanie możesz być niemal pewny, że taki prezent mu się spodoba. Zazwyczaj w takich sytuacjach zaczniecie grać od zaraz z całą rodzinę, dzięki czemu prawdopodobnie więcej osób złapie bakcyla planszówek, które są naprawdę bardzo uzależniające!
2018/01/18, 10:57