Menu strony

Psycholog w Krakowie

Obecnie coraz częściej dochodzi do rozwodów. Przyczyn jest mnóstwo. Należą do nich między innymi niezgodność charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu, spory na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedosyt seksualny. Chociaż obecnie kluczową przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej zdobyć, a gdy już się ją posiada to na ogół zarobki nie są stosowne do realizowanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
kobieta


Aczkolwiek niekiedy jest on jedynym i właściwym wyjściem. Zazwyczaj dużo częściej rozwodzą się pary, u których istnieje spora różnica wieku. Sygnały ostrzegawcze mówiące o tym, że coś budzącego niepokój dzieje się w naszym związku małżeńskim to na przykład: - brak wyrozumiałości- zamiast szukać rozwiązanie szukamy winowajcy, - częste kłótnie z błahego powodu, -współżycie małżeńskie tylko z obowiązku, - robienie sobie na złość, - uczucie żony lub męża, że najlepiej jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

W ratowaniu małżeństwa może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona efektywna dopiero wtedy, pod warunkiem, że obie strony będą zainteresowane pracą nad przebudowaniem swojego związku. Chociaż statystyki wskazuja, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozwiodło się. Z reguły były to pary, które zbyt późno rozpoczęły kurację.

Jeśli zaintrygowały Cię treści w tym wpisie, to kliknij w podany link oraz czytaj też następnych szczegółów.

Bardzo dużo jest gabinetów psychologicznych, w których możemy odbyć taką terapię. dobry psycholog - psycholog dublin - Kraków prócz terapii małżeńskich proponuje ponadto fachową pomoc psychologiczną, różnorodną ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych oraz psychoterapię. Owocem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie umieją ufać i liczyć na siebie, cieszą się z odczuć erotycznych, mogą ze sobą współpracować, świetnie się dogadują, mogą polegać na sobie w każdej sytuacji.


Kolejne tematy

Jakimi sposobami można dawać sobie radę z problemami we współczesnym świecie, znaczenie w tym wszystkim dobrego psychologa.

psycholog
Coraz większe tempo naszego życia, ciągła presja i stres powodują, że bardzo dużo ludzi nie radzi sobie we współczesnym świecie. Pojawiają się nerwice, problemy z koncentracją i uwagą, a w skrajnych przypadkach nawet depresje.
Dodał: G.S.
2020/10/29, 07:20