Menu strony

Psycholog w Krakowie

Obecnie coraz częściej dochodzi do rozwodów. Przyczyn jest mnóstwo. Należą do nich między innymi niezgodność charakterów, zdrada, nadużywanie alkoholu, spory na tle finansowym, naganny stosunek do rodziny czy też niedosyt seksualny. Chociaż obecnie kluczową przyczyną rozwodów jest tło finansowe- bardzo często ludzie są wyrzucani z pracy, młode osoby nie mogą jej zdobyć, a gdy już się ją posiada to na ogół zarobki nie są stosowne do realizowanej pracy. Należy, wtedy skorzystać z pomocy psychologa na przykład wpisując do wyszukiwarki hasło gabinet psychoterapii Kraków.
kobieta


Aczkolwiek niekiedy jest on jedynym i właściwym wyjściem. Zazwyczaj dużo częściej rozwodzą się pary, u których istnieje spora różnica wieku. Sygnały ostrzegawcze mówiące o tym, że coś budzącego niepokój dzieje się w naszym związku małżeńskim to na przykład: - brak wyrozumiałości- zamiast szukać rozwiązanie szukamy winowajcy, - częste kłótnie z błahego powodu, -współżycie małżeńskie tylko z obowiązku, - robienie sobie na złość, - uczucie żony lub męża, że najlepiej jest jak drugiej osoby nie ma w domu.

Kolejne tematy

Czy należy rozpocząć rehabilitację po ?

W chwili, gdy zostajemy wypisani ze szpitala potrzebna jest nam rehabilitacja Wrocław. Wrocław jest miejscem, gdzie na pewno znajdziemy odpowiednie ośrodki rehabilitacyjne. Osoby, które w nich pracują są w stanie poprawić naszą kondycję, a dzięki swemu wszechstronnemu przeszkoleniu wesprą nas też psychicznie.


W ratowaniu małżeństwa może pomóc nam psychoterapia Kraków. Będzie ona efektywna dopiero wtedy, pod warunkiem, że obie strony będą zainteresowane pracą nad przebudowaniem swojego związku. Chociaż statystyki wskazuja, że około 25% par po 5 latach terapii i tak rozwiodło się. Z reguły były to pary, które zbyt późno rozpoczęły kurację. Bardzo dużo jest gabinetów psychologicznych, w których możemy odbyć taką terapię. dobry psycholog Kraków prócz terapii małżeńskich proponuje ponadto fachową pomoc psychologiczną, różnorodną ofertę szkoleń i warsztatów psychoedukacyjnych oraz psychoterapię. Owocem dobrej terapii małżeńskiej jest to, że małżonkowie umieją ufać i liczyć na siebie, cieszą się z odczuć erotycznych, mogą ze sobą współpracować, świetnie się dogadują, mogą polegać na sobie w każdej sytuacji.
Dodał: G.S.
2020/05/01, 07:14