Menu strony

Dodatki dla mamy i dziecka.

Do kupienia w sklepie internetowym wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla matek w niskich cenach.
Wózki wielofunkcyjne posiadają wiele pozytywnych cech. Raz wyda się pieniądze i ma się problem z głowy. W przypadku modeli „2 w 1” zapewniony jest - wózek z gondolą dla dziecka, które musi być w pozycji leżącej oraz spacerówkę dla starszego.

polecamy
Wózek wielofunkcyjny charakteryzuje się nowoczesnym i sportowym wyglądem. Można na nim zamontować fotelik samochodowy. Innowacyjna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego wygląd. Wózek sprawnie zamienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż z aluminium zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz przestronne nosidło zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka wykonana została z wysokiej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe obraca się zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Kolejne tematy

Jak wybrać najlepszy sprzęt turystyczny na biwak?

Wycieczki, góry
Wyprawy z plecakiem, to od wielu lat niezwykle popularna opcja spędzania wolnego czasu. Turyści którzy wybierają taki sposób urlopowania, to często hobbyści, którzy za nic w świecie nie zastąpiliby swojego namiotu na najbardziej luksusowy pałac. Wypoczynek pod namiotem ma swój swoisty urok, pamiętajmy jednak, że odpowiedni sprzęt turystyczny a także bardzo dobry sprzęt sportowy, to podstawa udanej wycieczki.


Cztery bardzo szerokie piankowe koła, zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach. proponowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, posiadają szeroką paletę kolorów. Do każdej konstrukcji dołączone są też przydatne dodatki, takie jak torby, czy kosze na zakupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez nas produktów!

Noszenie pasa poporodowego upowszechnione jest na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzucha dając komfort. Pas poporodowy (sprawdź ofertę) polecany jest po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po cesarskim cięciu – chroni przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia także wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie brzucha. Systematyczne noszenie pasa i wykonywanie odpowiedniego zestawu ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do figury sprzed ciąży.
Ciąża
W celu stosownego dobrania rozmiaru, trzeba zmierzyć obwód brzucha, a następnie wybrać rozmiar z tabeli na pudełku.Pas poporodowy przechowuje się w oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym pomieszczeniu. Pas poporodowy pierze się ręcznie w temperaturze 40°C przy użyciu łagodnych środków piorących, na przykład przeznaczonych tłumacz przysięgły bolesławiec prania wełny.

Nie należy dopuszczać do mocnego zabrudzenia. Nie należy prasować! Nie należy chlorować! Stosowanie pasa należy skonsultować z lekarzem. Podczas noszenia pasa zaleca się wykonywanie zasadniczego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Ciągłe używanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni na brzuchu.
2022/05/12, 07:52