Niebanalne kierunki podróży

W jakim kierunku Polacy zazwyczaj wyruszają na urlop? Odpowiedź jest łatwa: Grecja, Maroko, Cypr. Każdego roku kurorty w tych państwach są zatłoczone gośćmi . Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, teraz te rejony są totalne ograne. Nie zaskoczysz znajomych fotkami spod piramid, gdyż prawie każdy już je odwiedził. Turyści, którzy zamierzają wsławić się jakąś oryginalnością, powinni wybrać inne cele wakacyjnych podróży. Na mapie można znaleźć całą masę rejonów, które są ciągle nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych gości. Takim państwem, gigantycznym zresztą, są Chiny.

eccotravel
Wycieczka do Chin może być cudownym doświadczeniem dla każdego. Interesującą opcją jest dojechanie do Państwa Środka koleją. Tak, to nie żart – w tak daleki region globu możesz dojechać koleją. Z Warszawy należy dojechać do stolicy Rosji. Tam za to wsiada się w skład Kolei Transsyberyjskiej. Oczywiście powinno się daleko przed wycieczką zarezerwować bilety, które kosztują całkiem sporo. Najdłuższa na świecie kolej zawiezie was na sam kraniec Azji, do Władywostoku. Z tego miejsca można wygodnie dopłynąć do wybrzeża Chin. I tak właśnie sama podróż jest przygodą samą w sobie.

Osoby, które preferują komfortową podróż drogą powietrzną, powinny poprzeglądać katalogi agencji turystycznych, by natrafić na ciekawe propozycje. Najbardziej opłacalna może stać się możliwość zaklepania wycieczki na krótko przed odlotem. Żeby odszukać takiego gatunku gratki dla oszczędnych, do Google należy wstawić sformułowanie „last minute Chiny”.

A co warto zobaczyć w Państwie Środka? Na pewno miasto stołeczne, które kryje w sobie wiele reliktów wielowiekowej historii kraju. Warto tam zwiedzić plac Tiananmen, miejsce w którym w 1989 roku dokonała się rzeź protestujących przeciwko władzy. Cypr - www.eccoholiday.com/region/cypr/cypr-poludniowy/ -

Które przedmioty wybrać dla ucznia do szkoły

szkoła
Gdybyśmy znów znaleźli się w krainie dzieciństwa, dokąd byśmy od razu się udali? Do rodzinnego domu, w którym nie mieszkamy już od dawna, do nieżyjącej już od dawna babci czy do kolegów, których nie widzieliśmy od lat? Jest sporo opcji, na pewno nie poprzestalibyśmy na jednej z nich, przecież można by wszystko zrobić na raz, można by w jeden dzień powrócić w te wszystkie miejsca.
Dodał: Rufus
2018/07/12, 10:39