Menu strony

Niebanalne kierunki podróży

W jakim kierunku Polacy zazwyczaj wyruszają na urlop? Odpowiedź jest łatwa: Grecja, Maroko, Cypr - https://www.eccoholiday.com/region/cypr/cypr-poludniowy/ -. Każdego roku kurorty w tych państwach są zatłoczone gośćmi . Kiedyś były to wycieczki egzotyczne, teraz te rejony są totalne ograne.

To świetnie, że masz ochotę zdobyć pokrewne informacje na opisywany temat, ponieważ klikając na odsyłacz, poznajesz praktyczne źródła (https://www.warynski.pl/inwestycje/inwestycje-biurowe/) na podnoszone zagadnienie.

Nie zaskoczysz znajomych fotkami spod piramid, gdyż prawie każdy już je odwiedził. Turyści, którzy zamierzają wsławić się jakąś oryginalnością, powinni wybrać inne cele wakacyjnych podróży. Na mapie można znaleźć całą masę rejonów, które są ciągle nieodkrytymi plamami przez rodzimych i innych gości. Takim państwem, gigantycznym zresztą, są Chiny.


eccotravel
Wycieczka do Chin może być cudownym doświadczeniem dla każdego. Interesującą opcją jest dojechanie do Państwa Środka koleją. Tak, to nie żart – w tak daleki region globu możesz dojechać koleją. Z Warszawy należy dojechać do stolicy Rosji. Tam za to wsiada się w skład Kolei Transsyberyjskiej. Oczywiście powinno się daleko przed wycieczką zarezerwować bilety, które kosztują całkiem sporo. Najdłuższa na świecie kolej zawiezie was na sam kraniec Azji, do Władywostoku. Z tego miejsca można wygodnie dopłynąć do wybrzeża Chin. I tak właśnie sama podróż jest przygodą samą w sobie.

Osoby, które preferują komfortową podróż drogą powietrzną, powinny poprzeglądać katalogi agencji turystycznych, by natrafić na ciekawe propozycje. Najbardziej opłacalna może stać się możliwość zaklepania wycieczki na krótko przed odlotem. Żeby odszukać takiego gatunku gratki dla oszczędnych, do Google należy wstawić sformułowanie „last minute Chiny”.

A co warto zobaczyć w Państwie Środka? Na pewno miasto stołeczne, które kryje w sobie wiele reliktów wielowiekowej historii kraju. Warto tam zwiedzić plac Tiananmen, miejsce w którym w 1989 roku dokonała się rzeź protestujących przeciwko władzy.


Kolejne tematy

Rzeczy na wyprawę pieszą lub kolarską

góry2
Zbliżają się wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w czasie których, długo przed rozpoczęciem wakacji, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Stanowi to dość ciekawe z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w noclegowniach pojawi się armia urlopowiczów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej kondycji, a na pewno dobrego stanu zdrowia.
Dodał: Rufus
2021/05/19, 13:37