Menu strony

Dlaczego warto jest się zainteresować awangardową szczoteczką do zębów?

W dzisiejszych dniach większość obywateli wie, co to jest kabel USB. Na ogół funkcjonuje on naturalnie do podłączenia do komputera różnorodnych sprzętów takich jak myszka czy drukarka.


rośliny


Czy wiesz jednak, iż można by do przykładowo laptopa przyłączyć nawet swą szczotkę do uzębienia?


kłopoty


Kolejne tematy

Laminine Polska - czyli, co dobrze jest mieć pojęcie na temacik ich strony internetowej i nie tylko

Kardiograf
Nie masz pojęcie, czym bywa Laminine? Otóż bywa to suplement, którego to zadaniem jest wspomóc naturalne zdrówko, zarówno fizyczne, jak i emocjonalne i umysłowe. Warto napomknąć, że samiutka nazewnictwo od cząsteczki białka zwanej lamininą, która znajduje się wewnątrz błonach komórkowych, a także w tak zwanej "przestrzeni międzykomórkowej".


To prawda, ta dziwna informacja nie jest o dziwo żadną fikcją. Idzie o elektryczną szczoteczkę, w której można w ten wariant naładować akumulatorki. Idzie o towar pod nazwą szczoteczka soniczna Seysso. Warto nadmienić, iż wymienione akumulatorki są niezwykle odporne oraz mogą starczyć wręcz na 6 tygodni. A co takiego specjalnego jest w niniejszym urządzeniu? Więc wymieniony towar ma aż 3 metody pracy. Są one przewidziane do różnorodnych sposobów mycia zębów: normalny (41 000 obrotów na minutę), sposób Soft dla ludzi posiadających alergię (31 000 obrotów na min.) i tryb usuwający plamki (48 000 rotacji na minutę). Należałoby również powiedzieć, że taka szczotka posiada zamontowany timer, dzięki jakiemu będziemy posiadali pewność, że wszystkie strefy jamy gębowej wyczyściliśmy podobnie starannie.


katar


Jednak to nadal nie wszystko, gdyż wymieniony produkt posiada niezwykle wytworne opakowanie, jakie mieści zamienną końcówkę i małą pastę do zębów. Poza tym posiada ono system podładowywania akumulatorków, a jego środek doskonale współgra z samą szczoteczką.


Należałoby również dodać, że szczoteczka soniczna Seysso wyposażona jest w szczególną technologię DCT, dzięki jakiej mikro bąbelki trafiają do najbardziej zakrytych obszarów jamy gębowej.
2021/08/04, 08:57