Menu strony

U seksuologa

Nie pamiętasz , kiedy ostatni raz uprawialiście seks, on ma kłopoty z erekcją, zaś tobie akt miłosny sprawia boleść – problemy w życiu intymnym skutecznie niszczą związek .


młodość


Kolejne tematy

Czy na pewno depresję można skutecznie wyleczyć?

zima
Są zróżnicowane rodzaje depresji - naturalnie depresja to śmiertelne schorzenie, niemała część cierpiących na przewlekłą depresję po pewnym odstępie czasu na nieszczęście popełnia samobójstwo. A więc ten internauta,
który sądzi, że zmaga się teraz z depresją, powinien
bezzwłocznie podjąć z nią walkę! Może sądzimy, iż ten stan sam przejdzie, ale ciężko być
tak wielkim optymistą. Rzeczywistość jest taka, że trzeba porozglądać się za
metodami, dzięki to którym znowu będziemy mieli okazję cieszyć się swoim życiem. Może świat nie jest dobrym miejscem, ale jeśli już na nim przyszło nam żyć, powinniśmy
dobrze spędzić czas. Oczywiście nie jest to proste, ale tak czy siak musimy to
zaakceptować.


W takiej sytuacji zbawieniem może być wizyta u profesjonalisty. Tyle, że rodacy wciąż tak ogromnie krępują się przejść próg gabinetu lekarza tej specjalności, iż wolą zaryzykować pożegnanie. Egzystujemy w epoce, gdy golizna jest na każdym kroku, już nawet reklamy kawy tryskają erotyzmem. Mogłoby się zdawać, iż w owej sytuacji obyci jesteśmy z kwestiami cielesności i nie ma już żadnego tabu powiązanego z seksem. Jednak okazuje się, iż bezustannie nie potrafimy o nim bezpośrednio rozmawiać, szczególnie, kiedy pojawiają się kłopoty: czujemy się zawstydzeni, boimy się skompromitowania, ujawniają się nasze kompleksy. Z powodu lęku oraz wstydu tylko dwadzieścia pięć procent osób potrzebujących poszukuje pomocy u profesjonalisty.


Polacy, chociaż coraz nagminniej korzystają z usług psychoterapeutów, to wciąż z wizytą u seksuologa zwlekają do ostatniego momentu, gdy zaczynają się już poważne konflikty w związkach, rozłąka wisi na włosku, natomiast seksuolog mińsk mazowiecki staje się ostatnią deską ratunku. A wtedy terapia jest trudniejsza i dłuższa. Jeżeli pacjenci wymagają psychoterapii, może wystarczyć parę wizyt, lecz niekiedy potrzebny jest rok albo i dwa lata. W każdym przypadku czas będzie rzeczą indywidualną.

Czekasz na następny wpis? Śpieszę poinformować Cię, że autorska strona www (http://www.royalclinic.eu/laseroterapia) jest już dostępna. Więc zapraszam do lektury.

Bywa i w ten sposób, iż pacjenci są pod opieką doktora na stałe, na przykład gdy muszą zażywać leki.


Zdarza się też, iż pacjenci zamiast pójść do doktora, sami zaczynają się leczyć, przykładowo nabywając lekarstwo na tak zwanym czarnym rynku. To po pierwsze nie anuluje kłopotów, a poza tym taki specyfik może także szkodzić.
2018/12/15, 19:20