Menu strony

U seksuologa

Nie pamiętasz , kiedy ostatni raz uprawialiście seks, on ma kłopoty z erekcją, zaś tobie akt miłosny sprawia boleść – problemy w życiu intymnym skutecznie niszczą związek .


młodość


W takiej sytuacji zbawieniem może być wizyta u profesjonalisty. Tyle, że rodacy wciąż tak ogromnie krępują się przejść próg gabinetu lekarza tej specjalności, iż wolą zaryzykować pożegnanie. Egzystujemy w epoce, gdy golizna jest na każdym kroku, już nawet reklamy kawy tryskają erotyzmem. Mogłoby się zdawać, iż w owej sytuacji obyci jesteśmy z kwestiami cielesności i nie ma już żadnego tabu powiązanego z seksem.

Hej, sprawdź to masaż leczniczy, jeśli jeszcze nie dotarła do Ciebie wiadomość o tej ciekawej stronie a upewnisz się, że jest ona dla Ciebie bardzo interesująca.

Jednak okazuje się, iż bezustannie nie potrafimy o nim bezpośrednio rozmawiać, szczególnie, kiedy pojawiają się kłopoty: czujemy się zawstydzeni, boimy się skompromitowania, ujawniają się nasze kompleksy. Z powodu lęku oraz wstydu tylko dwadzieścia pięć procent osób potrzebujących poszukuje pomocy u profesjonalisty.


Polacy, chociaż coraz nagminniej korzystają z usług psychoterapeutów, to wciąż z wizytą u seksuologa zwlekają do ostatniego momentu, gdy zaczynają się już poważne konflikty w związkach, rozłąka wisi na włosku, natomiast seksuolog mińsk mazowiecki staje się ostatnią deską ratunku. A wtedy terapia jest trudniejsza i dłuższa. Jeżeli pacjenci wymagają psychoterapii, może wystarczyć parę wizyt, lecz niekiedy potrzebny jest rok albo i dwa lata. W każdym przypadku czas będzie rzeczą indywidualną. Bywa i w ten sposób, iż pacjenci są pod opieką doktora na stałe, na przykład gdy muszą zażywać leki.


Kolejne tematy

Dobry specjalista w Twojej miejscowości

Każdy spośród nas co jakiś czas potrzebuje konsultacji u lekarza-specjalisty. Pytanie jak szukać dobrych lekarzy? Skąd mieć pewność, że specjalista, do którego się wybieramy jest dobry? Jak poinformować innych, kiedy okaże się, że lekarz, do którego poszliśmy to najzwyklejszy nikt godny zaufania?


Zdarza się też, iż pacjenci zamiast pójść do doktora, sami zaczynają się leczyć, przykładowo nabywając lekarstwo na tak zwanym czarnym rynku. To po pierwsze nie anuluje kłopotów, a poza tym taki specyfik może także szkodzić.
2021/03/03, 08:33