Menu strony

Dlaczego warto używać produktów Bepanthen?

kremy marki Bepanthen łagodzą podrażnienia, chronią i przyspieszają proces regeneracji skóry. Chwilę po nałożeniu produktu Bepanthen na skórę, dekspantenol wnika w jej głąb, działając na wszystkie warstwy, jednocześnie formuła kosmetyków Bepanthen pozwala skórze oddychać. Maści Bepanthen mogą być stosowane u dorosłych i dzieci.


Sprawdź jakie z nich warto używać.


Wspomniany dekspantenol wykorzystywany w produktach Bepanthen krem, aptekazawiszy.pl czyli prowitamina B5 znana jest ze swych właściwości nawilżających i odżywczych, a ponadto stymuluje wytwarzanie lipidów koniecznych aby skóra funkcjonowała prawidłowo. Dużą popularnością cieszą się kremy Bepanthen, które mogą być stosowane u małych dzieci. Jednym z nich jest Bepanthen Baby - na odparzenia pieluszkowe u niemowląt. Jest to maść, która wspomaga naturalną regenerację, odżywia i chroni skórę dziecka przed odparzeniami pieluchowymi. Jest prosta do nakładania i usuwania. Poprzez przezroczystą i lekką konsystencję, Bepanthen Baby pielęgnuje skórę, równocześnie pozwalając jej oddychać. Zawiera wspomnianą wcześniej prowitaminę B5, która przyspiesza proces naturalnej regeneracji skóry i wzmacnia jej barierę ochronną.

Kiedy czytasz o zawierającej interesującą Cię treść nowej witrynie, to najpierw zweryfikuj info odnośnie źródeł, z których czerpie ona informacje.

Do produkcji tego kremu nie stosuje się tlenku cynku, który zaburza naturalną mikroflorę skóry. To wszystko sprawia, że jest to produkt idealny dla wrażliwej skóry dziecka.


Ogromnym uznaniem cieszy się również Bepanthen Derm Krem - jest to emolient o podwójnym działaniu, który może być stosowany od urodzenia, gwarantujący optymalne nawilżenie skóry oraz pobudzający naturalne mechanizmy regeneracji. Bepanthen Derm Krem ma postać emulsji typu olej w wodzie i zawiera 10% lipidów. Lekka konsystencja preparatu sprawia, że niezwykle szybko się wchłania. Systematyczne stosowanie kremu Bepanthen Derm Krem powoduje dobre nawilżenie skóry, a ponadto ma działanie łagodzące - zmniejsza uczucie dyskomfortu i ściągnięcia skóry, jakie może być związane z nadmiernym wysuszeniem. W ofercie Bepanthen znajdziemy również wyrób medyczny o działaniu wielokierunkowym - Bepanthen Sensiderm. Krem Bepanthen Sensiderm łagodzi świąd oraz zaczerwienienie towarzyszące stanom chorobowym skóry, w przypadkach takich jak atopowe zapalenie skóry, egzema, skórne reakcje alergiczne i suchość skóry. Produkt gwarantuje optymalne nawilżenie skóry oraz pobudza mechanizmy naturalnego nawadniania skóry, jednocześnie gwarantuje warunki do naturalnego procesu regeneracji skóry za sprawą obecności dekspantenolu.


Kolejne tematy

Jak użyć mleka modyfikowanego i co ono zapewnia potomstwu nie ssącemu mleka matki?

treningi
Aktualnie matki, które z różnych przyczyn nie są w stanie karmić potomstwa swoim mlekiem, mają możliwość kupienia pełnowartościowego mleka modyfikowanego. Całkowicie może zastąpić ono mleko naturalne, gdyż powstało w wyniku trwających ok.


bepanthen krem


Marka Bepanthen stosuje tylko bezpieczne składniki.


W składzie kremów Bepanthen nie znajdziemy barwników, konserwantów, substancji zapachowych czy innych potencjalnie szkodliwych składników, które mogłyby szkodzić skórze, a nawet zdrowiu. To wszystko sprawia, iż kremy Bepanthen są najlepsze do codziennego stosowania na suchą i skłonną do podrażnień skórę. Szeroki wybór kremów marki Bepanthen zapewnia internetowa apteka - dobrze zajrzeć.
2022/04/28, 07:38