Menu strony

Poduszka do karmienia oraz kojec dla dziecka - nader ważne „akcesoria“, w które powinna zaopatrzyć się każda świeżo upieczona mama

Wkrótce Twoja rodzina się powiększy? Ciąża to z całą pewnością czas szczęśliwego oczekiwania, ale i żmudnych przygotowań.


SPA


Piłkarz


Kolejne tematy

Jaki masz plan na wolne dni? Czyli co zrobić, aby dobrze spędzić wolne dni.

kitesurfing
Każdy z nas miał kłopot z rozplanowaniem swoich wakacji czy po prostu weekendu. Zniechęcała nas cena, kraj a może czynności jakie musieliśmy tam robić. Jednakże zawsze warto próbować czegoś niekonwencjonalnego. Szukajmy okazji, a na pewno nie będziemy tylko spędzać czas w łóżku przed telewizorem. Pomyśleliście sobie czasami: a może by tak skoczyć ze spadochronem, albo nauczyć się surfować?


W końcu powitanie nowego członka rodziny to ogromna rewolucja w życiu każdej pary.


O czym warto pamiętać, nim maleństwo przyjdzie na świat? Ubranka, butelki pampersy, smoczki, preparaty do pielęgnacji - lista przedmiotów, w które trzeba się zaopatrzyć jest nadzwyczaj długa. Ale powinna się na niej znaleźć jeszcze jedna istotna rzecz, a mianowicie poduszka do karmienia-przenieś się tu. Jest to wielce użyteczny ‭„przyrząd“, zaprojektowany dla komfortu młodej mamy jak i samego dziecka. Pozwala on bowiem znacznie odciążyć plecy karmiącej, a bobasowi oszczędzić nieprzyjemnych ataków kolki czy infekcji. Ponadto poduszka do karmienia - poprzez swój kształt i kolor - może pobudzać wyobraźnię małego człowieka już na wczesnym etapie życia.


‭Warto zaopatrzyć się także w kojec dla dziecka-przenieś się tu. Dzięki temu malec zyska bezpieczne miejsce do zabawy i ćwiczenia się w swojej niezależności, a rodzic - odrobinę swobody, którą będzie mógł wykorzystać choćby na wykonanie kilku pilnych telefonów czy umycie naczyń po obiedzie. Kojec dla dziecka można łatwo złożyć i zabrać ze sobą na przykład na wakacje. Utrzymywanie go w czystości także nie nastręcza większych trudności.


Bez wątpienia każda młoda mama powinna nabyć poduszkę do karmienia jak również kojec dla dziecka. Owa inwestycja się najzwyczajniej w świecie opłaca!
2019/10/14, 02:55