Menu strony

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a do tego ta nutka niepewności - bo właściwie może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas oferta ukaże się w przeciągu godziny, a za parę godzin będziemy wyjeżdżać na wczasy.
Ogromna ilość osób podejmuje decyzję by właśnie w ten sposób podejść do zorganizowania wypoczynku. Pakują torbę, biorą wolne w pracy i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i najlepszą ofertę. Zależnie od preferowanego kierunku trzeba wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” - na przykład. I natychmiast otrzymujemy w odpowiedzi długą listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop tam możemy spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu oferty są zdecydowanie ciekawsze. Siedmiodniowy pobyt w dyskotekowym królestwie Turcji - Bodrum może kosztować nas tylko 800 - 900 złotych. Czy to nie wspaniała oferta? Należy przeczytać kilka ofert - bywa, że różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wypoczynek all inclusive, a w innym, o zbliżonym standardzie - tylko śniadania. Zapamiętajmy na czym nam najbardziej zależy - czy wolimy hotel niedaleko plaży, czy może być dalej, za to z całościowym wyżywieniem. To drobnostki, ale właśnie takimi elementami różnią się oferty.

Kolejne tematy

Górskie noclegi

Bukowina Tatrzańska
Przed wybraniem się w góry należy wypytać użytkowników o ich doświadczenie wyniesione z podróży w Tatry ,jak również zaczerpnąć cennych rad w doborze najtrafniejszego miejsca na nocleg. Polecane apartamenty można też zobaczyć w gazecie specjalistycznej czy katalogach reklamowych wielkich i popularnych firm hotelarskich. Noclegi Murzasichle czy może jakaś mała oraz źle położona wioska? Warto się nad tym nieco zastanowić.


No i pozostał jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to nadal najpopularniejszy kraj na wakacje dla Polaków. Wspaniała pogoda, dość niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne na sto procent będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne gdy mowa o cenie. Tam już za 900 złotych możemy spędzić tydzień w dobrym hotelu w wariancie all inclusive.

Nie dziwi zatem, że wakacje last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze możemy spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Upewnijmy się tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było wiarygodne.
2019/04/08, 11:20