Menu strony

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

W sezonie letnim każde biuro podróży ma w ofercie wczasy last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a do tego ta nutka niepewności - bo właściwie może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas oferta ukaże się w przeciągu godziny, a za parę godzin będziemy wyjeżdżać na wczasy.


Ogromna ilość osób podejmuje decyzję by właśnie w ten sposób podejść do zorganizowania wypoczynku. Pakują torbę, biorą wolne w pracy i siadają do komputera by znaleźć biuro podróży i najlepszą ofertę. Zależnie od preferowanego kierunku trzeba wpisać w wyszukiwarkę odpowiednie hasło. „Last minute Hiszpania” - na przykład. I natychmiast otrzymujemy w odpowiedzi długą listę. Jeśli idzie o Hiszpanię, to najpopularniejszym kierunkiem pozostaje Majorka. Urlop tam możemy spędzić już za 1400 złotych.

A „last minute turcja”? Tu oferty są zdecydowanie ciekawsze. Siedmiodniowy pobyt w dyskotekowym królestwie Turcji - Bodrum może kosztować nas tylko 800 - 900 złotych. Czy to nie wspaniała oferta? Należy przeczytać kilka ofert - bywa, że różnią się dość mocno. Za taką samą cenę w jednym hotelu dostaniemy wypoczynek all inclusive, a w innym, o zbliżonym standardzie - tylko śniadania. Zapamiętajmy na czym nam najbardziej zależy - czy wolimy hotel niedaleko plaży, czy może być dalej, za to z całościowym wyżywieniem.

Czy masz ochotę może otrzymać link do strony zakopane dla turystów, gdzie czekają na Ciebie następne teksty? Mamy nadzieję, że przypadnie Ci do gustu nowy portal.

To drobnostki, ale właśnie takimi elementami różnią się oferty.

No i pozostał jeszcze jeden kierunek: „last minute Egipt” - to nadal najpopularniejszy kraj na wakacje dla Polaków. Wspaniała pogoda, dość niedrogo no i oczywiście piramidy, Sfinks, pustynia. Gdy znudzą nam się kąpiele słoneczne na sto procent będziemy mieli co robić. wakacje w Egipcie są też konkurencyjne gdy mowa o cenie. Tam już za 900 złotych możemy spędzić tydzień w dobrym hotelu w wariancie all inclusive.


Nie dziwi zatem, że wakacje last minute są tak popularne, skoro za niewielkie pieniądze możemy spędzić cudowny urlop w bajecznym miejscu. Upewnijmy się tylko, by biuro podróży, które wybierzemy, było wiarygodne.
2022/01/19, 07:01