Menu strony

Ostatnimi czasy gry planszowe robią prawdziwą furorę, sprawdź Scrabble , a także Osadników z Catanu

Paręnaście lat temu wszelkie dzieciaki czy to w miasteczku czy na wsi spędzały swój wolny czas wspólnie. W większości wypadków spotykali się w umówionym miejscu i do nocy wymyślali najróżniejsze rozrywki. Na nieszczęście czasy się przeistoczyły i w tym momencie małolaty najchętniej spędzają wolny czas przed kompem.

piers, scrable, gra planszowa
Nie wynika z tego oczywiście nic dobrego, zatem winniśmy zachęcić nasze pociechy, by inaczej spędzały swój wolny czas. Ostatnio do mody po raz kolejny powracają gry planszowe. Nie grają w nie same dzieciaki, coraz więcej dojrzałych osób stawia na zakup przeróżnych gier, tak aby nie spędzać każdego wieczora przed telewizorem. Jeśli fascynuje nas gra na mroźne, zimowe wieczory to na pewno Scrabble będą wymarzonym zakupem.

Na pewno każdy słyszał o tej grzej, w które chodzi w szczególności o to, aby zestawić jak najwięcej wyrazów z wylosowanych liter. Grę wygrywa gracz, jaki zdobędzie największą ilość punktów w chwili, kiedy to ostatnia płytka zostanie wylosowana. Dla ilości graczy od 3 do 4 rekomendowana jest gra Osadnicy z Catanu, w której chodzi o to, aby zostać władcą Catanu. Każdy gracz będzie chciał pozyskać jak najwięcej terenów, jednak po pewnym czasie zacznie wszystkiego brakować w mieście. Grę wygra gracz, jaki zyska najwięcej ziemi, surowców , a także potęgę. Więcej o planszówkach: scrabble dostępne tutaj

Kolejne tematy

Jak uzupełnić deficyty w uzębieniu?

rehabilitant
Kompletne uzębienie jest bardzo istotne dla człeka w każdym wieku z co najmniej paru powodów.


Przede wszystkim poprawne rozdrabnianie pożywienia ma wpływ na funkcjonowanie całego układu trawienia, zaś niedostatki w uzębieniu wiodą w tym wypadku do nieodwracalnych następstw.


Jeśli zazwyczaj spędzamy czas wolny w większym gronie to winniśmy zwrócić atencję na gry towarzyskie. Z całą pewnością najpopularniejsza dzisiaj jest Tabu gra, w jakiej chodzi o to, by przedstawić dane słowo nie stosując paru słów zasadniczych. Zwykle gra wywołuje sporo śmiechu wśród wszelkich uczestników zabawy.

gra planszowa
Następna gra rekomendowana na spotkania towarzyskie to gra Ego, jaka egzaminuje to jak dobrze znamy swoich znajomych. Żetonem akcentujemy poprawną odpowiedź, a następnie nasi przyjaciele będą próbować zgadnąć, jaka odpowiedź jest nasza. Musisz pomnieć o tym, iż po zakupie pierwszej planszówka będziesz chciał kupić dla siebie następną- całkiem pomocna strona, mądrze jest odwiedzić. Możesz mieć pewność, że gry planszowe to idealny sposób na spędzanie czasu z dzieciakami. Zacznijcie od zakupu najprostszych gier, aby cały czas móc poszerzać swoją kolekcję.
2019/05/04, 02:18