Menu strony

Jaka czapeczka dla dzidziusia?

W szafie bobasa nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubrań, czapka dla bobasów ochrania dziecko przed stratą ciepła (aż 40% ciepła umyka poprzez głowę).
Jaka musi być czapka zimowa dla niemowlaka? Czapka winna dobrze lgnąć do głowy berbecia jak też posiadać dodatkowe osłony na uszy (czapeczka-pilotka) albo być głęboko osadzona. Istotne, by dokładnie osłaniała czoło dzidzi w czasie spacerów. Na co dzień najbardziej odpowiednie będą czapki bawełniane, bez zbędnych ozdób, jakie mogłyby przeszkadzać bobasowi. Grubość czapki musi być uzależniona od aury.


wzornictwo


Kiedy nakładać? Do trzeciego miesiąca życia szkraba rekomenduje się nakładanie delikatnej, bawełnianej czapeczki po kąpieli. Koniecznie narzuć maleństwu czapeczkę przed pójściem na spacerek w wietrzny lub zimny dzień. Po wejściu do pomieszczenia należy ściągnąć czapeczkę, by malec się nie zgrzał, co mogłoby grozić przeziębieniem. Żartobliwe czapeczki dla maluchów. Czapki dla dzieciaków nie muszą być nudne a także bezbarwne. Gdy dziecko podrośnie oraz będzie spacerować już o własnych nóżkach możesz zafundować mu humorystyczną czapeczkę, której ozdoby nie będą cisnąć. Taki dziecinny gadżet można wdziać na spacer lub w odwiedziny do znajomych albo rodzicieli. Barwne, bajeczne nakrycia głowy są zdecydowanie entuzjastyczniej noszone przez dzieciaków - polecam broel.pl.
Malutka truskaweczka, krasnal bądź rozbójnik morski spowodują uśmiech na twarzy omijających was osób.

Jeśli zainteresował Cię ten artykuł, sprawdź ponadto ten link. To naprawdę ta propozycja (http://zabawekczas.pl/produkty/kultura-i-rozrywka,2,2687), na której odnajdziesz podobne informacje!

Poza tym, to celowy gadżet dla brzdąca w okresie karnawałowym. Dzisiaj już wiadomo iż wkładanie niemowlęciu czapeczki w domu nie jest potrzebne.
2022/01/08, 07:42