Menu strony

Jakim sposobem warto przeszczepić włosy? O jakich sprawach wiedzieć? Co jest najistotniejsze?

Robienie przeszczepu włosów jest znane od dawna, gdyż od dziewiętnastego wieku. W przeszłości jednakże takie metody były niedopracowane, na przykład przeszczepiano paru milimetrowe paski skóry owłosionej, a nie oferowało to zbyt ciekawego efektu estetycznego. Idea jest jednakowoż taka sama, co znaczy, że bierzemy włosy z jednego miejsca i wszczepiamy je w inne. Pomimo to, wykonuje się to zupełnie inaczej niż dawniej.


Aktualnie przeszczepiamy włosy używając małe transplanty, jakie złożone są z pojedynczych zespołów włosowych mieszków, a niekiedy i pojedynczych włosów. Ostateczny efekt jest rzeczywiście wyjątkowy. Jeśli jest kłopot z wypadającymi włosami powinniśmy odnaleźć przyczynę tego stanu. Zlikwidować ją, co musi zagwarantować najlpsze wyniki, ale czasem to się nie uda, gdyż transplantacja włosów w sumie nie jest taka łatwa.


terapia


Możemy poddać się chirurgicznemu leczeniu, ażeby uzupełnić wypadające włosy, ale musimy sprawdzić, czy nie mamy żadnych do takiego czegoś przeciwwskazań, a do nich jesteśmy w stanie zaliczyć, na przykład cukrzycę, poważne choroby serca czy choroby zapalne skóry głowy. Do przeszczepu najlepiej wybrać odpowiednią klinikę.


przeszczep włosów fue


transplantacja włosów


Im lepiej wyposażona, tym wiadomo, że lepiej. Im bardziej wykwalifikowany personel, tym bardziej znacząca szansa, iż dokonamy tam zabiegu, który będzie dla nas satysfakcjonujący.
Tego rodzaju jest na pewno przeszczep włosów Fue, bardzo ciekawy, najlepszy, możemy oczekiwać fantastycznych efektów. Nie dziwi więc, iż coraz większa liczba osób to wybiera, gdyż mają pewność, iż rezultat będzie najlepszy.
2021/07/29, 08:20