Menu strony

Czym jest zabieg zmniejszenia sromowych warg? Dla kogo jest taka operacja? Jakie są wskazania do jego wykonania?

Rzeczywiście nikt do końca nie zdaje sobie sprawy, jak powinny wyglądać wargi sromowe, ale bardzo dużo kobiet jest zdecydowanych na ich odmianę. Niekiedy zmiany są odnotowywane bez lekarskiej diagnozy, w innych sytuacjach konieczne jest to, co powie lekarz, czy nasz przypadek jest klasyfikowany do operacji.
jpg|L|W=154|ALT=zmniejszenie warg sromowych|TITLE=nogi]Jest to dość często operacja, jaka polega na zmniejszenie warg sromowych. Z fizjologicznej perspektywy najbardziej istotnym celem warg sromowych (mniejszych) jest ochrona łechtaczki oraz ujścia cewki moczowej a także pochwy. Jeżeli chodzi o wargi sromowe większe, to są one złożone z warstwy tłuszczowej, które dodatkowo ochraniają je od zewnątrz oraz poprawiają komfort siedzenia oraz stosunków seksualnych. Podczas\W czasie zabiegu dosyć często zmniejsza się chirurgiczne właśnie te zbyt długie wargi mniejsze, które zbytnio wystają.


plastyka warg sromowych
Z pewnością plastyka warg sromowych ( firmy) nie jest dla osób, które pragną zmienić wargi sromowe z powodów estetycznych, gdyż dość często są to zbyt wydumane przypadki. Po prostu, dzisiaj istnieje określona histeria związana z różnymi częściami ciała. Takie wargi nie stanowią tu wyjątku, tak więc warto o tym pamiętać. Plastyka warg sromowych zaś jest polecana dla niektórych kobiet, jakich zbyt rozrośnięte mniejsze wargi utrudniają funkcjonowanie, nie tylko w obszarze seksualnym. Czasami większe wargi powodują wielki dyskomfort w trakcie noszenia bielizny, utrudniają więc wszelką aktywność fizyczną. Zabieg taki jest wykonywany po konsultacji z doktorem oraz przedstawieniu niezbędnych wyników badań krwi. Istotne również, żeby pacjentka była niedługo po menstruacji. Czytaj więcej: zmniejszanie warg sromowych.


Zabieg ma miejsce w ogólnym znieczuleniu, czas trwania to około jednej do dwóch godzin. Kolejnego dnia jesteśmy już w stanie już pójść do domu. Ból(zobacz rehabilitacja bobath wrocław) po zabiegu nie jest jakiś dotkliwy, najczęściej jest to tylko pieczenie, zaś blizny nie są jakoś bardzo widoczne.


Kolejne tematy

Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne?

otyłość
Okulary przeciwsłoneczne w lecie to towar "pierwszej potrzeby". Kto nie ochrania oczu odpowiednimi przeciwsłonecznymi okularami, naraża je na niebezpieczne działanie promieni UVA.


Które przeciwsłoneczne okulary męskie kupić? Z jakiego powodu markowe okularki są lepsze od owych z marketu? Przeciwsłoneczne okulary to przedmiot, bez którego nie powinnaś pod żadnym pozorem wychodzić z mieszkania i to zarówno latem jak także zimową porą.


Niezwykle istotne jest oczywiście doświadczenie oraz zręczność chirurga, ponieważ tego rodzaju intymne miejsca u kobiet są dość delikatne oraz unerwione. Po operacji, przez pierwsze 2 tygodnie należy unikać zbyt długiego siedzenia, ale również mocnego wysiłku i wzmożonej higieny. Seks możemy uprawiać już po sześciu tygodniach.
2022/06/06, 00:00