Menu strony

Zdrowy e-papieros

E-papieros, czyli elektroniczny papieros to efektywna opcja alternatywna w odniesieniu do tradycyjnego papierosa i oferta dla palaczy, którzy nie chcą drastycznie rzucić palenia, a jednocześnie zależy im na zmniejszeniu ryzyka powiązanego z wchłanianiem szkodliwych substancji będących w zwykłym papierosie.

Co to jest e-papieros?

Kolejne tematy

Zasady, którymi kieruje się pierwsza pomoc przedmedyczna|Jak postępować z osobą ranną?

Apteczka samochodowa
Oprócz w pełni uzupełnionej apteczki przydatne są też inne, istotne akcesoria ratunkowe. Dzięki znakomitemu skompletowaniu narzędzi w apteczce można zahamować krwotok, jak również – w najcięższych i najtrudniejszych przypadkach – uratować swoje lub cudze życie.


Papieros elektroniczny wygląda dokładnie tak jak normalny papieros, niemniej w ofercie są też dostępne bardziej efektowne wersje, takie jak podobne do długopisu. W smaku także mało różni się od normalnego papierosa, a przy tym nie pozostawia w ustach nieprzyjemnego posmaku; produkuje także dym.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Struktura e-papierosa

Jak nietrudno zgadnąć po nazwie, e-papieros jest przyrządem elektronicznym, w związku z czym wymaga zasilania. Rolę zasilacza najczęściej pełni akumulator, ale też gniazdko samochodowe bądź port USB.

Stworzyliśmy dla Ciebie istotny link (http://rehab-terapia.pl/). Po kliknięciu w niego dowiesz się sporo szczegółów na interesujący Cię temat i będziesz miał możliwość poszerzyć swą wiedzę.

W strukturę e-papierosa, prócz zbiornika na płyn, atomizera (to tam płyn jest podgrzewany i przybiera postać „dymu”) i zasilacza wchodzi też dioda, która imituje żarzenie się. Płyny do e-papierosów można otrzymać w wielu smakach, m.in. tytoniowych, co ma przypominać smak popularnych na całym świecie, legendarnych marek, ale także owocowych i ziołowych - firma Bista. W zależności od potrzeb, można kupić zawierające od 0 do 3,6% nikotyny.

Chcesz rzucić palenie? Przygotuj się...
Zalety elektronicznego papierosa

Najistotniejszym atutem e-papierosa jest to, że realizuje każdą funkcję tradycyjnego papierosa, za to nie posiada tak samo niekorzystnych efektów (czytaj więcej, klikając na ten URL). Ponad to, może przyłożyć się do całkowitego rzucenia palenia poprzez stopniowe zmniejszanie stężenia nikotyny. Ponadto, elektroniczne papierosy nie są złe dla otoczenia, więc można je używać w miejscach publicznych i przy innych osobach. Poza tym nie posiadają nieprzyjemnego zapachu, a co za tym idzie ubrania palacza zachowują swój normalny zapach. Dużą zaletą ważną dla osób, które troszczą się o swoje zdrowie i aktywność jest to, że e-papieros nie powoduje spadku kondycji ani nie wywołuje kaszlu - zobacz gilzy Dark Horse.
Dodał: k.s.
2021/10/29, 07:01