Bajeczne wakacje do wschodniej Azji na wyciągnięcie ręki

Wielki Budda Sri Lanka
Orientalna podróż do Azji

Podróże są wspaniałym źródłem wiedzy i nowych doznań. Jeździmy w nieznane, po to, aby przeżyć przygodę, odkryć inne kultury, poczuć ekscytację. Podczas podróży do orientalnej i barwnej Azji, człowiek może przeżyć historię, która utkwi mu w pamięci na wiele lat.

Chiny

Jest to porywający kraj, pełen niespodzianek oraz zapierających dech w piersiach pejzaży. Bogactwo kulturowe, niepowtarzalne zabytki liczące kilka tysięcy lat, sympatyczni mieszkańcy oraz wyśmienite potrawy od lat przyciągają multum turystów. Chiny są wielkim, niezwykle zróżnicowanym krajem o bogatej i długiej historii. Wycieczka do Chin, będzie więc obfitować w różne atrakcje turystyczne, począwszy od pięknej przyrody, poprzez zabytki, a kończąc na nowoczesnych metropoliach. Do największych atrakcji tego państwa należą: Pekin - stolica Chin, Plac Niebiańskiego Spokoju, Zakazane Miasto, Letni Pałac Cesarski, czy Świątynia Nieba. Znakomita budowla starożytnych Chin, to Wielki Mur. Jest to największa budowla na całej kuli ziemskiej, widoczna nawet z Księżyca, przekracza najbardziej strome szczyty i otacza całe łańcuchy górskie.

Indie

Last minute w trakcie jesieni

Last minute Turcja
W trakcie lipca i sierpnia nie wyruszyłeś nigdzie na wypoczynek? Nie martw się! Jesień to idealny czas na odległe eskapady, a biura podróży już szykują promocje. Za szybą słota, a w śródziemnomorskich krajach dalej jest pogodnie. Warto udać się choć na chwilę, by wypocząć gdzieś w Tunezji lub w Turcji.

Indie z kolei, to kraj pełen tajemnic i kontrastów. Wycieczka do Indii, to świetny pomysł, jeżeli chcemy odkryć jedną z najstarszych kultur na naszym globie. Zabytki z różnych epok, taniec i muzyka podkreślają tożsamość narodową tego niepowtarzalnego miejsca. Rękodzieła są tu bardzo istotnym elementem, świadczącym o różnorodności tradycji subkontynentu indyjskiego. Zatłoczone miejsca kultu, przeniknięte ciszą i skupieniem świątynie, palmowe gaje i niebiańskie plaże, pokryte śniegiem szczyty, a także pełne przepychu metropolie. Indie, nie bez powodu nazywane są krainą jedności w różnorodności, mają absolutnie wszystko, aby odwiedzający je turysta zapamiętał podróż, jako najbardziej niezwykła w swoim życiu. Nie ważne, który region Indii się odwiedzi, każdy zakątek tego kraju ma do zaoferowania coś unikatowego. Jeśli chcemy zwiedzić Indie last minute będzie doskonałą opcją, która pozwoli nam zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Sri Lanka

Kolejny kraj godny polecenia, to Sri Lanka - różnorodny, barwny, tani i pozostawiający niezapomniane wrażenia. Sri LankaSri Lanka (przejdź do oferty)się z zieloną dżunglą, tarasami pól ryżowych, bujną roślinnością i nade wszystko z aromatyczną herbatą. Podróżnik Marco Polo nazwał Sri Lankę najwspanialszą wyspą świata. Mahatma Gandhi był przekonany, że naturalne piękno Sri Lanki jest niedoścignione na całej Ziemi. Wyspa ta zagwarantuje nam mnóstwo wspaniałych doznań i z pewnością będzie niezapomnianą przygodą. Aby zakosztować rozkoszy wyspy, najlepiej skorzystać z oferty na ostatnią chwilę, co spowoduje ulgę dla naszego portfela. W celu przejrzenia ciekawych ofert, wpiszmy w google szukane frazy, np. „sri lanka last minute”.
Zaczerpnięte z:
Dodał: Rufus