Menu strony

Wspaniałe wakacje w Polsce

Wraz ze zbliżającym się latem przychodzi czas na wybór miejsca, gdzie spędzimy wakacyjny odpoczynek. Niektórzy decydują się na wycieczki zagraniczne, inni wolą udać się na odpoczynek do polskich kurortów. Gdzie warto odpocząć?

apartamenty-szklarska-poręba-obrazek
W góry

Miłośnicy pieszych wycieczek, podczas których podziwiać mogą wspaniałe widoki, na pewno najchętniej zdecydują się na góry. Najbardziej popularne to oczywiście Tatry i Bieszczady, ale wiele atrakcji można spotkać udając się także w Karkonosze. Apartamenty Szklarska Poręba zapewnią należyty odpoczynek po całodniowych wędrówkach, a krajobrazy na pewno pozostaną na długo w pamięci - . Tego typu wakacje wybierają przeważnie zwolennicy spacerów, czy jazdy na rowerze, ale będą one także doskonałą okazją do wykonania pięknych fotografii. W czasie pobytu w górach można również wybrać nocleg w zależności od swoich potrzeb czy oczekiwań. Niektórzy chętniej zatrzymają się w górskim schronisku zapewniającym wspaniałą atmosferę, zaś inni będą woleli hotel Szklarska Poręba. Bez względu jednak na bazę wypadową, góry na pewno dostarczą niezapomnianych wrażeń każdemu prawdziwemu miłośnikowi pięknych widoków oraz dużych przestrzeni i rzecz jasna aktywnego wypoczynku - .

Czy nad morze?

Osoby, których nie kuszą apartamenty Szklarska Poręba, a wysiłek fizyczny związany z koniecznością wdrapania się na najwyższe szczyty w praktyce zniechęca do wakacji w górach, mogą rozważyć wizytę nad Morzem Bałtyckim.


Kolejne tematy

Dobrze się spakuj w góry!

Piękno gór
No i są. Nareszcie nadeszły. Długie dni wyczekiwane, wytęsknione i wymarzone. Pełne pięknej pogody, morza, góry i wspaniale wypełnionego czasu. Czas relaksu i oddechu, byle dalej od rutyny i szarości. Odwiedzamy nasz sprawdzony sklep górski i już czas na wyjazd. Ulubiona pora w roku – wakacje.
Przez wielu uważane jest ono za zbyt zimne do kąpieli, jednak z pewnością dostarczy dogodnych warunków do opalania w trakcie upalnych dni. Rzecz jasna Bałtyk nie to nie tylko zabawa w wodzie, ale także możliwość spacerów, wdychania zdrowego jodu, czy oglądania okolicznych zabytków. Miłośnicy żeglugi mogą też wybrać się na rejs statkiem, który bez wątpienia dostarczy sporo wrażeń. Ciekawe muzea, możliwość poszukania muszelek czy też bursztynu na plaży oraz inne atrakcje z myślą specjalnie o turystach sprawią, że pobyt nad wodą okaże się wspaniale spędzonym czasem i zapewni odpoczynek od codziennych obowiązków. Jeżeli hotel Szklarska Poręba nie wchodzi w grę, a chcielibyśmy tak czy inaczej spędzić jak najlepiej wakacyjny urlop z całą rodziną, tego typu rozwiązanie będzie najlepszym pomysłem.
2021/02/16, 07:35