Pierwsze odwiedziny w SPA - Spójrz na to koniecznie!

Wizyty w SPA stają się coraz popularniejsze, jednakże nie zawżdy wiemy co wypada, natomiast czego nie wypada robić. Dowiedz się w jaki sposób się przyszykować - co uczynić z telefonem , o co zapytać w toku rezerwacji oraz czy wypada dać napiwek.

Bez względu na to,
basen w spa
czy spędzasz day SPA w hotelowym SPA czy też wyskoczyłaś w czasie lunchu na masaż (zobacz: terapia manualna wrocław) do gabinetu SPA obowiązują cię takie same zasady. Sprawdź: pakiety SPA day. Pamiętaj, że pobyt w SPA sprzyja wypoczynkowi, dlatego dobrze jest się odprężyć, zapomnieć o kłopotach dnia codziennego i wyłączyć aparat telefoniczny. Zachowuj się kulturalnie oraz nie przeszkadzaj pozostałym osobom – oni też chcą się wyciszyć. Jeśli czegoś nie wiesz nie wstydź się zapytać personelu, z ochotą odpowiedzą na trapiące cię pytania.
Rezerwacja zabiegów w SPA. Przeważnie musimy umówić się z co najmniej tygodniowym wyprzedzeniem, jeżeli telefonujesz w ostatniej chwili powinieneś się liczyć z mało poręcznym czasem albo godziną zabiegu, a nawet niedostatkiem wolnych miejsc. Hotele SPA w weekendy są na ogół pełne. Jeżeli potrzebujesz zrezygnować z zabiegu pamiętaj, aby odwołać wizytę, o ile nie uczynisz tego odpowiednio wcześnie, możesz być obciążona rachunkiem za usługę. W czasie rezerwacji warto dopytać o to, czy możesz poddać się zabiegom – kiedy dla przykładu jesteś w ciąży, złapało cię przeziębienie albo masz miesiączkę.
Nie spóźniaj się, przyjdź 15 minut wcześniej, by mieć czas na przebranie się a także wypełnienie ankiety tyczącej się schorzeń, przeciwwskazań do zabiegu albo dla przykładu preferencji siły ucisku w czasie masażu.
spa
Jeżeli spóźnisz się zabieg będzie trwał krótko!

Szatnia w SPA. Nie rekomendujemy zabierać ze sobą wartościowych przedmiotów, SPA na ogół nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szafce; portmonetka, pisma, telefon lub biżuterię lepiej zostawić w depozycie w recepcji. Koniecznie wycisz telefon, tak ty, jak również pozostali klienci wybraliście się do SPA, ażeby się zrelaksować. Do przebrania dostaniesz jednorazowe majtki i kapcie oraz szlafrok. W hotelach SPA dopuszczalne jest przebranie się w pokoju i zejście w szlafroku wprost na zabieg, zaś jest to niemile widziane w zwykłych hotelach, w których strefa SPA jest tylko dodatkiem. W day SPA, zatem gabinetach na mieście, po przebraniu się w podomkę można zrelaksować się w strefie milczenia z filiżanką zielonej herbaty, albo od razu zostajesz skierowana do gabinetu, w jakim wykonywane będą zabiegi laserowe - oferta zabiegów laserowych.
2019/03/09, 07:35