Menu strony

Jak wypielęgnować atrakcyjną brodę?

W ciągu kilku ostatnich lat można dostrzec interesujące zjawisko społeczne - mianowicie, sprawa dotyczy męskiego zarostu. O ile jeszcze jakiś czas temu brak brody sugerował zachowywanie higieny i troskę o własny wygląd, to obecnie możemy obserwować tendencję w kierunku zapuszczania brody.
  Obecnie, szczególnie w dużych miastach, możemy zauważyć wielu długobrodych mężczyzn, często z wyjątkowo oryginalnie ułożonymi brodami.
broda
Podążanie za trendami przez mężczyzn jest coraz bardziej modne ostatnimi laty. Jak można przygotować atrakcyjną brodę?   Oczywiście zdaniem fryzjerów, którzy zajmują się również brodami, istotne są stosowne (grzebienie z przeznaczeniem do brody), jakie umożliwiają odpowiednie manipulowanie zarostem. Grzebienie do brody są raczej mało popularnymi akcesoriami do dbania o własny wizerunek, stąd też nic dziwnego, że są one wykorzystywane współcześnie głównie w profesjonalnych salonach fryzjerskich.   Niezbędnik mężczyzny z dużym zarostem zdaniem fryzjerów powinien uwzględniać także balsam do brody. Może on sprawić, że przede wszystkim długi zarost nie będzie utrudniał codziennych czynności. Bujna broda potraktowana przez dedykowany balsam z pewnością jest bardziej przyjemna w dotyku (jak głoszą firmy reklamujące tego rodzaju produkty). Jak wiadomo, bujny zarost może odstraszyć panie, a to jest raczej rzecz niepożądana. Dlatego też w praktyce (łagodny balsam do brody) może rozwiązać takie problemy. Dla wielu panów jednak używanie tego rodzaju akcesoriów jest nie na miejscu i nie pochwalają oni takiego postępowania.   Używanie specjalnych grzebieni czy balsamów do brody jest nieprzychylne traktowane przez wielu mężczyzn także z tego względu, że nadal w społeczeństwie popularne jest przekonanie, że  dbający o siebie w szczególny sposób mężczyzna z pewnością prezentuje inną orientację seksualną.


Kolejne tematy

Zdrowa żywność na obszarze Krakowa - czyli, internet również dla dietetyków

nikotyna
Mieszkasz wewnątrz Krakowie? Od pewnego czasu trzymasz się myśli, iż chcesz schudnąć, a przynajmniej sprawić, by Twoje własne egzystencja albo Twoich bliskich było bardziej zdrowe? Jeżeli tak to idealnie trafiłeś z doborem tematu! Dzisiaj opiszemy Tobie, w jakich miejscach poszukiwać pomocy właśnie na obszarze Krakowa, bez wychodzenia z osobistego domu - pojedyncze co jesteś zmuszony to wspaniale przeczytać nasz felieton!


Zapewne po odczytaniu naszego wstępu zastanawiasz się usilnie: "Jak poszukiwać ratunku przy odchudzaniu się bez wychodzenia z domu? Przecież to niewykonalne!".

Stąd też większość panów stosuje po prostu maszynki do golenia, pozbywając zarostu. (Najlepsze maszynki przeznaczone do golenia) są znacznie tańsze niż stosowanie drogocennych kosmetyków przeznaczonych do dbania o brodę, co również może wpływać na poglądy mężczyzn na ten temat. Być może w przyszłości ten pogląd ulegnie zmianie, jednakże trudno przewidzieć tak szybko zmieniającą się sytuację.
2020/02/01, 07:39