Menu strony

Uśmiech rodem z Hollywood

Czy wiesz, że artysta, który wygrywa Oscara, w pakiecie z prestiżową statuetką otrzymuje zazwyczaj też talon na zabieg wybielania uzębienia? Nie ma się co dziwić, wszakże doskonałe uzębienie jest fundamentalne w tej branży. I nie tylko.
Na co patrzą osoby, które cię pierwszy raz widzą? Z pewnością będą to ubranie, sposób wyrażania się, kolor oczu. No i oczywiście zęby. Nie okłamujmy się, każdy szufladkuje nowo poznaną osobę po cechach zewnętrznych. W sytuacji, kiedy człowiek posiada odpychające, dziurawe zęby, jest zazwyczaj negatywnie postrzegany. W krajach zamożnych uważa się, że obligacją każdego porządnego człowieka jest dbanie o zęby. Eksponując chore, pożółkłe zęby nie można osiągnąć zaszczytów w wielu zawodach. To również istotne dla świeżych absolwentów szkół wyższych – gdy wybierasz się na rozmowę o posadę, ostrożnie dopasowujesz ubrania, lecz czy zastanawiasz się nad tym, czy twoje zęby wyglądają dobrze? Człowiek, który przeprowadzał rozmowę, z pewnością popatrzy na twoje zęby i ich prezencja ma wielkie znaczenie…
dentysta
Czytaj też https://stomatologiacichon.pl/stomatologia-estetyczna/ twój uśmiech będzie lśnił cudną bielą, do Google wklep frazę „wybielanie zębów”. Pamiętaj, że miejscowość możesz zmodyfikować na taką, która ci odpowiada.

Kolejne tematy

Alkohole z różnych części naszego globu - gdzie szukać? Wyłącznie w internecie!

młodość
Każdy spośród nas bardzo dobrze wie, że "alkohol jest dla ludzi". Pomimo, iż bardzo sporo słyszy się na temat alkoholizmu, to tak naprawdę wcale nie każdy popada w uzależnienie - wielu spośród nas nie ciągnie do nadmiernego picia i bardziej delektuje się nim, aniżeli "pije do upadłego".


Lecz prawidłowa opieka nad zębami to nie tylko wybielanie. Kluczowe jest robienie systematycznych kontroli stanu zdrowia zębów. Jeśli pragniesz, by twoje zęby były w dobrej kondycji cały czas, wizytuj kompetentnego dentystę co najmniej trzy razy w trakcie roku. Porządny zakład stomatologiczny w stolicy Dolnego Śląska odszukasz, do wyszukiwarki internetowej wklejając sformułowanie „dentysta Kraków”.
Ciekawy artykuł:


Zanim zdecydujesz się na konkretny https://stomatologiacichon.pl/zespol/go temat. W sieci internetowej działają specjalne witryny, na których internauci wymieniają się opiniami, związanymi z leczeniem w danym gabinecie lekarskim.

Napisał www.stomatologiacichon24.pl
2019/12/17, 13:10