Menu strony

Prawdziwi melomani mają w dzisiejszych czasach wielki wybór!

Chociaż popularna muzyka, ta, która jest ciągle grana w stacjach radiowych oraz w TV w wielu przypadkach wpada w ucho, przykładowo dance i disco płyty cd/dvd, chociaż generalnie jakoś się nie wyróżniają, to jednak potrafią mile zaskoczyć, spowodować, że nawet jeżeli ogólnie nie słuchamy znanych piosenek, i tak nie jesteśmy rozczarowani.

Młodzież, pokój młodzieżowy
A to chyba jasne: w wielu przypadkach najzwyczajniej w świecie człowiek, który niejako jest zmuszony do przesłuchiwania niechcianej muzy błyskawicznie się denerwuje: choćby Dorota Rabczewska albo Justin Bieber faktycznie nie zawsze nie wydobywają w naszej osobie nerwów...

Może milsze są przykładowo blues płyty cd/dvd? Przede wszystkim pochodzący z USA blues jest godny uwagi. Można powiedzieć, że chociaż blues to teraz gatunek przeżywający znaczny regres, a może trochę nawet spadek jakości, to jednak chociażby Norah Jones doskonale pokazuje, iż blues na szczęście w dalszym ciągu żyje, no i nie ma się aż tak źle. Przynajmniej jakoś tak się wydaje, na ten moment, z perspektywy fana praktycznie każdego stylu muzycznego.

To co bardzo cieszy to to, że miłośnicy muzyki mają obecnie wielki wybór. Jeśli któregoś fana muzyki zainteresowały country płyty cd/dvd, w autentycznie kilka chwil ma okazję nareszcie przesłuchiwać klimatyczne countrowe utwory. W sumie country, identycznie jak blues nie jest może na tę chwilę mega popularne, bo dzisiaj niepodzielnie rządzą rapowe i popowe hity, ale szczególnie prowincjonalna część Stanów Zjednoczonych, zatem znaczny teren, to takie miejsce, w którym nadal wykonawcy country są chętnie słuchani (świetna muzyka musi być w zasięgu ręki: country cd/dvd).

Kolejne tematy

Ogromny wybór płyt z muzyką

Deep Purple
Czy kupowanie płyt z muzyką ma w chwili obecnej jakikolwiek sens? W końcu internet oferuje nam teraz możliwość pobrania bez płacenia absolutnie wszystkich piosenek jakimi tylko jesteśmy akurat zainteresowani, co jest znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem.


W wielu przypadkach co prawda zainteresowała nas mocno trochę mniej znana muzyka alternatywna (przekonaj się co warto dołączyć do domowej płytoteki: muzyka alternatywna płyty cd/dvd), ale co nam z tego, skoro mamy duże kłopoty z tym, aby znaleźć spośród tak obfitej grupy alternatywnych muzyków tych, którzy faktycznie posiadają trochę talentu, niestandardowe umiejętności. Dobrym narzędziem do szukania dobrej twórczości są bez wątpienia te rozwiązania jak chociażby Spotify - można powiedzieć, że to genialne narzędzie, niemal znające w 100% nasz gust muzyczny.
2021/08/06, 07:45