Menu strony

Sięgnij po chlebek rodem ze Stanów

Chlebek bananowy jest popularny przede wszystkim w USA. Amerykanie często sięgają po niego nawet zamiast normalnego chleba. Czym się odróżnia od polskiego, tradycyjnego pieczywa? Przede wszystkim jest o wiele słodszy, z reguły posiada także bardzo mocny smak, który uzyskuje się poprzez dodawanie dużej liczby przypraw. Co więcej taki ciasto jest nieco mokre i miękkie. Słowem, jest bardzo smaczny i warto go wypróbować przynajmniej raz. Nie trzeba jednak w tym celu lecieć do USA, lepiej sięgnąć po prosty przepis i już niedługo własnoręcznie zrobiony banana bread może zagościć w Twojej jadalni.
Pizza z żółtym serem
Dziś w sklepach banany dostaniesz właściwie o niezależnie od pory roku, wobec czego ciastko (polecamy odwiedź nas) możesz upiec tak w grudniu i albo czerwcu. Odmienne mogą być natomiast dodatki do ciasta. W USA chlebek pojawia się w wielu wariacjach. Ty możesz przygotować własną wersję. Jak to zrobić? Po prostu dobierz własne dodatki do chlebka. W miesiącach jesiennych możesz wybrać orzechy włoskie, w ciepłe miesiące rozmaite owoce lub też przez cały rok bakalie. Zwłaszcza te ostatnie są zalecane na początek. Jeżeli nie chcesz prowadzić kulinarnych eksperymentów za pierwszym razem, wybierz właśnie rodzynki.


Kolejne tematy

Jeśli pragniemy świetnie bawić się z kolegami, to warto zarezerwować miejsce do gry w paintball

Hollywood
Paintball to doskonały pomysł, jeśli chcemy przeżyć coś ekscytującego. W wypadku gdy pragniemy zorganizować event firmowy albo wieczór kawalerski, to opłaca się odnaleźć dobre miejsce lub zarezerwować halę.


Znalezienie idealnego miejsca może okazać się dość proste.


Kolejną zaletą banana bread jest to, iż da się go bez problemu zamrażać. Możesz po prostu wsadzić chlebek do zamrażarki na kilka dni, jeżeli akurat wyjeżdżasz i nie chcesz zmarnować ciasta.

Kiedy będziesz poszukiwać pokrewnych informacji na temat omawiany w powyższym tekście, to wejdź tutaj (https://www.zabawekczas.pl/produkty/maskotki,2,1650) - na pewno te materiały też Cię zainteresują!

Za to nie dobrze jest zostawiać chleb poza lodówką, gdyż dość szybko może się zepsuć. Do wykonania chleba potrzebujesz tylko najbardziej dostępnych składników, jak choćby jaja, mąka, sól oraz banany. Przydadzą się oczywiście także wspomniane dodatki, wówczas chlebek będzie smakował jeszcze lepiej. W dodatku do ukończenia wypieku nie trzeba nawet wykorzystywać miksera. Ciasto można zamieszać łyżeczką.
2021/04/28, 12:25