Menu strony

Urlop w Tatrach

zakopane
Polska jest wspaniałym krajem. Nie mówią tak tylko jej dumni obywatele, ale przede wszystkim przybysze z zagranicy (do np. modnej ostatnio Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: nie zaskakuje). My, obywatele Polski, posiadamy parę skarbów. Jednym ze skarbów narodowych są widowiskowe Tatry.

Kolejne tematy

Pochwyć uroki miasta Szklarska Poręba i jego urokliwe sąsiedztwo

szklarska poręba
Wśród zielonych lasów, w kotlinie potoku Kamienna, na zboczach Gór Karkonoszy i Gór Izerskich, rozpościera się tajemniczy ogród pradawnych dziejów, obyczajów, wierzeń, czarów i przyrody. Jego panem jest Duch Gór, nazywany Liczyrzepą.


Podhale to cudowne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Za mało tu linijek, by wypisać wszystkie atrakcje, jakie czekają na przyjezdnych w Tatrach. Coś w sam raz dla siebie odszukają tu wielbiciele wspinaczki wysokogórskiej – świetnym szczytem są Rysy, najwyższa góra Polski. Zwolennicy adrenaliny na pewno pokochają najbardziej niebezpieczny szlak w górach – trasę na Orlą Perć. Fanom spokojnego wypoczynku na pewno spodoba się perspektywa przyjemnych przechadzek Krupówkami oraz oglądania pięknych koncertów lokalnych artystów muzycznych. Trzeba także spróbować smakołyków kuchni góralskiej i nabyć zimowe kurtki z góralskiej wełny.

O ile kochasz eleganckie warunki pobytowe, na bank zainteresują cię eleganckie apartamenty w Zakopanem, oferowane przez popularne hotele.

Inne tego typu treści odnoszące się do niniejszego zagadnienia także są ekscytujące - więcej pod wskazanym adresem (http://goldwasser.pl/). Kliknij zatem tutaj i zobacz, że to fakt.

Kiedy do Google wkleisz hasło „apartamenty w Zakopanem”, zobaczysz aktualne wiadomości na ich temat – lokalizacje hoteli, ceny pobytu oraz kwestionariusze rezerwacyjne.

Jeśli nie odpowiada ci huczna atmosfera Zakopanego i pragniesz odpocząć w miejscowości fajnej, lecz dużo spokojniejszej, celem wyprawy musi być Białka Tatrzańska. Ta zaciszna podhalańska wieś oferuje wiele interesujących atrakcji. Miłośnicy zabytkowych budowli znajdą tu przepiękny kościółek św. Szymona i Judy, zbudowany ponad trzy wieki temu. Wielbiciele nart będą się cudownie bawić w jednym z 4 sporych ośrodków narciarskich, które mają czynne wyciągi. Osoby, które wolą sporty wodne, dostają tu kapitalne miejsca na długie spływy kajakowe. Dla wszystkich turystów udostępniany jest cudowny basen z wodą termalną. I wszystko to niedaleko - Białka Tatrzańska jest położona jedynie dwadzieścia jeden kilometrów od Zakopanego!
Zaczerpnięte z: Eholiday.pl
Dodał: A.T.
2019/04/17, 07:20