Menu strony

Nikt nie chce zostać samotny. Z wielu niepokojów to istotnie wysuwa się na pierwsze miejsce. Na szczęście jest wiele sposobów, ażeby kogoś poznać

Z wielu zagrożeń i niepokojów w naszym życiu na czoło wychodzi samotność. Raczej nie mówi się o tym otwarcie, raczej nie zdajemy sobie z tego sprawy, kiedy jesteśmy z kimś w związku, lecz samotność to odmienny stan dla każdego z nas. Po prostu człowiek stworzony jest do życia z innymi. Nawet,jeśli
kiedy ktoś lubi spokój i woli samotność, od czasu do czasu musi po prostu wyjść z domu, aby nawiązać kontakt zinnymi osobami.

Są na świecie zadeklarowani samotnicy, którzy „pękają” jednak przy pierwszy podejściu. Uciekają od świata, nie chcą mieć nic do czynienia z innymi ludźmi, ale po jakimś czasie czegoś zaczyna im brakować.

Nie odczuwają innych ludzi, innego głosu, innego sposobu bycia, zagłębiają się za to bardzo mocno w sobie. Bywa to męczące. Człowiek uciekający od korealcji z innymi zbyt mocno analizuje swe zachowanie, jest jakby skupiony tylko na swoich emocjach i odczuciach. Taka sytuacja może jedynie doprowadzić do depresji lub innych zaburzeń.

Kolejne tematy

Pielęgniarka ma sposobność przychodzić do nas do domu

pielęgniarka
Pielęgniarki okazują się być nie tylko w szpitalach

Gdy myślimy o pielęgniarkach, to nierzadko pomyślimy o tych, które pracują w szpitalach. To one nierzadko wykonują testy, które zostały zlecone przez doktorów, to one doglądają chorych czy im niczego nie potrzeba i to najczęściej one zaznaczą sporo na temat pacjentów, a z pewnością czasem więcej aniżeli lekarze. Dosyć często również robią tak spokojnie oraz cicho swoją działalność, że będą niezauważane, a co się z tym wiąże będą też niejednokrotnie niedoceniane. Ale czy wiemy, że mamy okazję się zetknąć z pielęgniarkami poza służbą zdrowia, czy zaznaczymy, że mamy możliwość je nająć do domowej opieki?


Kobieta
Kontakt z innym człowiekiem jest więc potrzebny z wielu powodów, lecz te psychologiczne wysuwają się na czoło stawki. Człowiek musi też kochać kogoś. Samotny mężczyzna to mało przyjemny widok, lecz dopiero samotne kobiety sprawiają, że świat jest naprawdę jakby bardziej zimny i mniej przyjazny.

Mawia się, że kobiety znacznie bardziej pragną miłości. Nie wchodząc zbytnio w tą teorię musimy powiedzieć, że coś w tym jest. Dzisiejsze czasy to także inny problem. Nie dość, że mamy ze sobą coraz mniej kontaktu i stajemy się bardziej samotni to dodatkowo spotkania twarzą w twarz zastępuje internet.
Szczególnie przybrało to na sile od kiedy pojawiły się tak zwane media społecznościowe.

Ostatnio została przygotowana nowa, niezwykle atrakcyjna oferta - aby ją zobaczyć, kliknij tu i spójrz na stronę (https://twoja-galeria.eu/reprodukcje/124-de-lempicka-tamara/) a na pewno się nie rozczarujesz.

Wiele osób uważa, że to zabija zupełnie międzyludzkie kontakty i zwiększa samotność. Nie jest to na pewno prawda. Wiadomo, że jest to jakiś problem, lecz to zjawisko ma też pozytywne aspekty, na przykład to, że samotne osoby na rożnych portalach internetowych mogą poznać druga osobę, z którą być może uda im się zbudować coś trwałego. Być może dzięki temu pojawi się flirt, a później miłość. Być może dla jakiegoś człowieka skończy się samotność, a rozpocznie okres prawdziwej, największej miłości?
2019/02/01, 07:21