Najlepsze słuchowisko na świecie.

Istnieją takie audiobooki, jakie powinno się wysłuchać. Są tacy artyści, których utwory dobrze się do tego nadają. Pewnym spośród nich jest Andrzej Sapkowski i jego "Boży Bojownicy". Premiera tego audiobooka odbyła się 8 października 2012 roku i stanowi na chwilę obecną superprodukcję następnej części Trylogii Husyckiej, jak potocznie nazywa się 3 powieści fantastyczno-historyczne Andrzeja Sapkowskiego.
audiobooki
Najpiękniejszy a także wyjątkowy audiobook w całej Europie, gdyż został stworzony jako spektakl, pełen pięknych dźwięków, które ujmą wielu ludzi. Uczestniczy w nim aż 190 aktorów, natomiast tylko nagrania odbywały się przez siedem miesięcy. Produkcja ostatecznej odsłony to czas pięciu miesięcy. Słuchowisko [np. ] zebrało całą śmietankę polskich muzyków, na przykład Lesława Zurka, Krzysztofa Wakulińskiego, Magdalenę Różczkę, Kazimierza Kaczora, Krzysztofa Banaszyka.

Z jakiego powodu nauka o prawidłowym odżywianiu to tak skomplikowana oraz cenna dziedzina nauki?

ziarna kawy
Zdaniem wielu specjalistów nadwaga jest przypadłością XXI w. Mogłaby doprowadzić ona do mnóstwa niebezpiecznych dolegliwości, m.in. zawału mięśnia sercowego czy cukrzycy.

O samym słuchowisku da się powiedzieć, iż podłożem do działań w nim zamkniętych są wojny husyckie. Bohaterem jest Reinmar z Bielawy, a jedno słuchowisko Boży Bojownicy stanowi kontynuację "Narrenturm" z roku 2009. Są to słuchowiska, które oznaczane zostały spektaklami dźwięku oraz wyobraźni. Ich reżyserem został Janusz Kukuła, autor wielu realizacji w Teatrze Narodowym a także paru szczególnie popularnych bestsellerów. Dźwięk skomponował Adam Skorupa, wielokrotnie honorowany nagrodami muzyk. Jeżeli chodzi o koszty audiobooka całości, to są takie, jak wkład za jeden odcinek dobrego sitcomu.

audiobooki
Samo słuchowisko trwa 24 godziny. Osoby, które go kupiły zachwalały za oryginalność, wyjątkowość. Oprócz tego można nadmienić o tym, że cenne jest wszelkich sum. Dużo osób nazywa go także jako majstersztyk. Recenzenci przemawiają również, że jest to najwspanialszy audiobook, który do tej pory słyszeli. Nie bez znaczenia w tym jest to, iż to jedyne takie działanie na świecie, w jakim bierze udział tyle artystów. Niewątpliwie dorasta temu jedynie BBC, jednak ich dokumenty są zdecydowanie mniejsze. Osoby, jakie cenią audiobooki z pewnością powinny usłyszeć tego dzieła. Nie zawiodą się, to oczywiste.
2019/02/04, 07:22