Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Internetowy lokalizator Zumi działa w Polsce już blisko 5 lat, jednak mimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i wciąż jest jednym z najczęściej używanych serwisów umożliwiających wyszukiwanie i określanie lokalizacji rozmaitych miejsc.

Ponadto lokalizator posiadaj bardzo ciekawą możliwość wyznaczania trasy z punktu A do punktu B. Jest to narzędzie bardzo uniwersalne i przydatne każdemu, gdyż użytkownik dostaje możliwość określania trasy komunikacji publicznej w miastach w kraju jak i własnym samochodem a nawet pieszo.
Gdy określimy sobie np. trasę z jednej miejscowości do drugiej, to dostajemy nie tylko mapkę z określoną trasą przejazdu ale i szacowany czas podróży oraz długość całej trasy. Można również wydrukować sobie dokładny plan jazdy wymieniony w punktach. W taki sposób nikt nie będzie w stanie zabłądzić po drodze, nie mając nawet żadnej nawigacji.
Natomiast gdy określamy sobie trasę w miejscowości za pomocą komunikacji publicznej wielkich miast Polski, to Zumi szczegółowo wyświetli linię tramwajową lub autobusową wraz z czasem potrzebnym na jazdę oraz podróż pieszo. Z takimi szczegółowymi danymi, podróżnik nie ma szans zagubić się w mieście, które może być dla niego całkowicie obce.

Po wejściu na witrynę użytkownicy mają możliwość nie tylko precyzyjnego określenia wybranych przez siebie obiektów ale również przeglądania wyników względem konkretnej lokalizacji lub branży. Wystarczy tylko wskazać wyraz oraz miejscowość czy obszar funkcjonowania interesującej nas firmy typu: deweloper Poznań, biuro rachunkowe Łódź itp.

Jeżeli ciekawi Cię opisywane zagadnienie, nowa treść prezentuje drobiazgowo interesujące tematy, które okażą się niesamowicie zajmujące.

W rezultacie dostaniemy pełną lokalizację wizytówek na mapie regionu wraz z danymi to także serwis posiadający szeroki katalog map obejmujących teren całego kraju a także dokładne plany ogromnej liczby miejscowości. Co ważne te mapy można oglądnąć w kilku wersjach (w tym także w satelitarnej). Użytkownik korzystający z tej opcji ma również możliwość zlokalizowania w obrębie wybranej mapki konkretnych obiektów (np. noclegowych, gastronomicznych) bądź atrakcji takich jak plaże, wypożyczalnie różnego sprzętu itp.

Poszukiwanie obiektów jest także możliwe przy użyciu telefonów komórkowych. Wystarczy skorzystać z aplikacji Zumi Lajt a następnie sprecyzować zapytanie do słowa kluczowego charakteryzującego konkretny cel i wskazać dogodną lokalizację. Formułując zapytanie typu: drzwi Katowice, deweloper Warszawa dostaniemy pełną listę wraz z adresami i zaznaczeniem na mapie.

Serwis Zumi posiada również ogromną bazę ogłoszeń nieruchomości położonych na terenie naszego kraju. Mamy możliwość wyszukać tam mieszkania, domy, działki zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego. Bardzo prosta w obsłudze wyszukiwarka jest w stanie przedstawić korzystne oferty, które odpowiadają szukającemu. Liczba ogłoszeń w portalu z pewnością zadowoli wszystkich
2018/11/23, 07:15