Menu strony

Wybierzmy zabawkę dla chłopców

pojemniki
Minęły już czasy, gdy nasze pociechy interesowały rowerki Smoby i zestawy foremek do robienia babek z piasku. Dzieci rosną, a wraz z nimi rosną też oczekiwania dotyczące zabawek. W tym artykule przyjrzyjmy się popularnym zabawkom dla chłopców, bo w epoce królujących gier komputerowych trzeba zaproponować im coś naprawdę ciekawego, by odciągnąć ich od komputerów i playstation.

Świetnym pomysłem na prezent są na pewno klocki – nie tylko znane na całym świecie Lego, których kolejne serie są marketingową odpowiedzią przemysłu zabawkarskiego na kolejne hity filmowe. Mieliśmy Gwiezdne Wojny, Indiana Jonesa, teraz mamy Władcę Pierścieni i Hobbita. Zamiast o tego typu zestawach pomyślmy o klockach dla małych konstruktorów. Poza Lego oferują je firmy Meccano, Eitec czy Bloco. Tego typu zabawki zapewniają nie tylko rozrywkę, ale uczą logicznego myślenia i wzbogacają wyobraźnię przestrzenną. Są produkowane dla dzieci w różnym wieku i w bardzo szerokim zakresie tematycznym.

Dla małych chłopców pouczającym tematem zabawy są często dinozaury. Wielu młodych wielbicieli tych pradawnych gadów kolekcjonuje przez całe dzieciństwo wszystko, co tylko się z nimi łączy, przy okazji ucząc się wielu ważnych wiadomości o tych pradawnych gadach. Wpisując w w Google hasło dinozaury zabawki, otrzymamy listę sklepów oferujących różnego typu zabawki dla wielbicieli tych stworzeń – od puzzli, poprzez zestawy małego naukowca, gumowe lub plastikowe figurki tych stworzeń, po zabawki do kąpieli, stempelki i formy do plasteliny

Dla starszych pociech wymarzoną zabawką są samochody sterowane rc. Oprócz samochodów możemy oczywiście nabyć zdalnie sterowane łodzie, helikoptery, samoloty i czołgi. Tego typu zabawki nie są tanie, to mniej lub bardziej wierne kopie autentycznych aut i wyprodukowane są z nowoczesnych materiałów. Niektóre modele przeznaczone są do samodzielnego złożenia, a ogólnie rzecz biorąc, to skomplikowane cudeńka, które mogą rozwinąć prędkość od 30 do nawet 70 km/h i – w zależności od typu – poruszać się po urozmaiconym terenie.

Jeżeli interesuje Cię ten wątek, poznaj dodatkowo inne nasze serwisy www (http://www.jednosc.pl/index,PL), gdyż prezentują one podobny temat, więc na pewno Cię zainteresują.

Zapewnią wiele godzin doskonałej zabawy, i to nie tylko dla małych chłopców.


Kolejne tematy

Zabawki dla naszych pociech są bardzo wpływające na rozwój!

zabawki
Z jakich przyczyn dzieci kochają zabawę? Cóż, zapewne z tego powodu, że są najzwyczajniej w świecie jeszcze dziećmi, a to chyba wiadome, iż ciężko nie zauważyć, że dzieci muszą się wyszaleć. A zresztą nie rozchodzi się tylko o rozrywkę, choć i akurat ona jest wielce istotna w codziennym życiu dziecka. Trzeba również doceniać to, iż bądź co bądź zabawa powoduje, że człowieczek lepiej się rozwija. Fizycznie, ale również intelektualnie. Dzisiaj czymś wielce ważnym jest to by mieć dziecko, któremu niezbyt dużo brakuje do perfekcji.
Dodał: Arek
2020/11/01, 07:20