Menu strony

Jak skutecznie dbać o swoją sylwetkę? Nie rób niczego na swoją rękę!

Nowy rok to zwykle czas, kiedy obiecujemy sobie, że zaczniemy stale ćwiczyć i zdrowo się odżywiać - to pewnie jedno z najbardziej popularnych postanowień noworocznych. Aby w tym roku wytrwać w takim postanowieniu, a jednocześnie zbudować właściwą formę na najbliższe wczasy, niewątpliwie powinieneś wziąć się za swe ciało kompleksowo.


Od czego zatem zacząć?


Zakup karnetu na siłownię


recepta


Jeśli naprawdę na serio zamierzasz wziąć się za siebie, polecamy z pewnością kupno karnetu na siłownię. Jeżeli już przeznaczysz na to pieniądze, znacznie trudniej będzie Ci zrezygnować z wytyczonego celu!


Trener personalny
Jeśli masz już za sobą zakup karnetu na siłownię, wówczas powinieneś rozejrzeć się tam za profesjonalnym trenerem. On podpowie Ci, czy na początku będzie dla Ciebie dobry przykładowo universal animal flex czy też raczej zrezygnować początkowo z suplementacji. Dodatkowo będzie w stanie wskazać Ci, które ćwiczenia będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, pokaże Ci, jak je dobrze wykonywać, a jednocześnie przygotuje plan treningowy na nadchodzące miesiące - to z pewnością dodatkowa motywacja!


Odżywki lub suplementy


W tej sprawie najlepiej również porozmawiać z trenerem . Na początku prawdopodobnie wystarczy Ci kreatyna Activlab, jednak z czasem zdecydowanie zasadne będzie włączenie do Twojej diety również innych suplementów.


Kolejne tematy

Prywatny trener zadba o naszą figurę i kondycję dzięki kompetentnemu zestawieniu planu treningów

trener osobisty
Jeżeli posiadasz kłopoty z otyłością, nie masz kondycji i siły lub jesteś przed ważną uroczystością oraz pragniesz wyglądać znakomicie, a mieszkasz w Poznaniu warto skorzystać z trenera, który pomoże osiągnąć wspaniałe rezultaty i powodzenie.


kreatyna activlab
Nawet jeśli chcesz zgubić zbędne kilogramy, nie możesz zapominać o jedzeniu! Zazwyczaj dobrze jest spożywać sporo białego mięsa, które jest małokaloryczne, a potrzebne węglowodany uzupełniać przykładowo ryżem. Jeśli jadłospis zaproponuje Ci profesjonalny dietetyk, wtedy na pewno szybko zauważysz pierwsze efekty swojej pracy!
2020/10/19, 09:37