Sylwester w Zakopanym

Pokrycie dachu strzechą
W okolicach Świąt Bożego Narodzenia pojawia się taki sam problem: gdzie w tym roku spędzić Sylwestra? Wydawać by się mogło problem stary jak świat, jednak nieczęsto zdarza się abyśmy umieli udzielić odpowiedzi na niego z całą mocą już np. w połowie roku. Planów jest albo zbyt dużo albo też nic interesującego nie przychodzi nam na myśl. O ile sugestie w stylu kąpanie się w morzu wydaje nam się zbyt dziwaczna plac w mieście już nam się opatrzył, a powitanie kolejnego roku w operze albo teatrze jest dla naszbyt staroświeckie, być może warto rozważyć wyjazd za miasto.

Poznań – wyjątkowe miasto, w którym trzeba zatrzymać się na kilka dni

pokój hotelowy
Jeżdżąc po świecie, zwiedzamy kolejne stolice i nieduże miejscowości, które nas zachwycą, przeniosą w czasie bądź pozwolą na moment oderwać się od codzienności. Zarazem zapominamy jak wiele do zaproponowania mają polskie miasta. Jednym z nich jest Poznań, gdzie interesująca architektura łączy się z kojącą przyrodą.

Pomocna w podjęciu decyzji może okazać się pogoda. Gdy na dworze śnieg, temperatura spada poniżej zera, w większości wypadków możemy być pewni, że wmiejscowościach turystyki zimowej będziemy mieć na pewno szampańskąfrajdę. Można wklepać w Google np. noclegi w zakopanem, aby pokazała się całkiem długa lista sposobności nocowania w Zakopanem.

Trafnego noclegu musimy poszukiwać w zależności od tego ile możemy przeznaczyć na tą jedyną imprezę w roku. I tak sprawdzając hasło noclegi zakopane wyskakuje baza ponad 300 rekordów. Cena za pobyt waha się od 70zł do przeważnie 280zł – wszystko zależy od standardu i położenia. Oczywiście należy wziąć pod uwagę, że Sylwester to doskonała okazja dla właścicieli do podniesienia ceny. Gospodarze pensjonatów liczą na duży przychód, a goście na dobrą zabawę. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również sprawdzić referencje i po pobycie samemu skomentować dane miejsce.

Osoby bardziej wymagające, dla których cennik są bez znaczenia, mogą poszukiwać noclegu wyszukując np. apartamenty zakopane. Zwykle są to wytworne pokoje w prawdziwych góralskich chatkach, z widokiem na Krupówki, prywatną sauną lub pływalnią. W takich okolicznościach nawet najgorszy śnieg nie jest odstraszający. Z takiej okazji jak powitanie Nowego Roku, właściciele gwarantują jeszcze inne niespodzianki jak kuligi, przejażdżki bryczką czy też jazdę na snowboardzie.

ICE SAFARI
Na studencką kieszeń lepszym wyborem stają się tańsze pokoje. Jadąc w kilka osób cena rezerwacji pokoi znacząco spada. Konkurencja wśród właścicieli jest duża, a więc nawet pod koniec roku można spróbować upolować pokój w granicach 45zł. Opłaca się próbować i udać się w ciemno i na bieżąco spróbować znaleźć zakwaterowanie.

Możliwości odpoczynku w górach są bardzo bogate. Z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i w gronie bliskich osób szczęśliwie rozpocznie nadchodzący rok 2013. Sylwester - idź tutaj -
Zaczerpnięte z: Eholiday.pl
Dodał: Adrian