Menu strony

Jagody z dzikich lasów Amazonii

Długie, szczęśliwe życie to wieczne marzenie każdego z nas. Od zamierzchłych czasów mówiono o nim w baśniach i opowieściach, których bohaterowie prowadzili poszukiwania źródła wody, ofiarującej wieczną młodość i witalność. Dzisiejszy postęp wiedzy medycznej wysoce nas przybliżył do spełnienia tego marzenia.


owoce
Okazuje się, iż najnowsza medycyna ma na to receptę, która ma sprawić, że upływ czasu ostrożniej obejdzie się z ludzkim ciałem. Jednym z powodów wpływających na starzenie się jest oksydacja. I tu z pomocą przychodzą suplementy diety. Znajdziemy pokaźną ilość wszelakich specyfików wymiatających wolne rodniki.

Masz chęć zgłębić więcej na prezentowany temat? To świetnie, ponieważ po przejściu na stronę (https://terapiamanawa.pl/) znajdziesz fascynujące dane, które Cię zaabsorbują.Cennym składnikiem suplementów diety są w ostatnim czasie jagody acai - owoce do niedawna znane wyłącznie tubylcom z amazońskich lasów. Mimo, że owoce są nowością, nie brakuje miejsc w których mamy możliwość je dostać. Jagody acai dostaniemy np. w aptekach oraz internetowych sklepach ze zdrową żywnością, w których znajdziemy także produkty dla alergików.

Produkty z jagód acai są dla nas pewnym odkryciem, ważnym dla zdrowia i piękna dodatkiem, zaś dla rdzennych mieszkańców Amazonii stanowią od wieków pożywienie. Dlaczego są tak cenne?


jagody
Ich pierwsza i zasadnicza cecha to najwyższa na świecie zawartość oksydantów. (Sklep supleshop) Wiedzmy, że nie tylko ilość, lecz także zdumiewająca jest rozmaitość utleniaczy. Jagody acai posiadają aż 100- krotnie więcej antyoksydantów niż np. zielona herbata. Spożywając owoce, zapobiegamy starzeniu się organizmu i chorobom cywilizacyjnym, szczególnie nowotworowym. Dzięki przyspieszeniu procesów trawiennych, owoce açai pomagają przy alergiach pokarmowych. Przed wprowadzeniem ich do diety wskazane jest mimo wszystko wykonać próbę uczuleniową albo skonsultować się z lekarzem.

Zazwyczaj nie zdajemy sobie sprawy z faktu, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma właściwa dieta, często błędnie wiązana wyłącznie z utratą wagi. Tymczasem to jedna z najprostszych dróg do budowania zdrowia oraz dobrej formy organizmu.
2022/06/16, 07:08