Menu strony

Chcesz wykonać poprawę wzroku? Zdecyduj się na doskonały zabieg femtolasik

Jeśli od dłuższego czasu planujesz wykonać laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia wyeliminować wiele wad, nie jedynie krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale także astygmatyzm. Poza bogatym spektrum działania ma także wiele innych plusów.
okulary korygujące
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do codziennych obowiązków, sam zabieg zaś trwa wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik to rodzaj lasera femtosekundowego, jaki daje nadzwyczajną precyzję, umożliwiając dostosować parametry jego działania do danego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest zupełnie bezpieczny i – co istotne – bezbolesny, ponieważ wielu pacjentów obawia się bólu. Ponadto zabieg - http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabieg-odmladzajacy-pelleve-wroclaw/ można wykonać nawet przy większych wadach wzroku, co przy innych metodach stanowi główny powód wykluczenia chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku zostaje miejscowo znieczulany, a następnie wykonuje się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy oraz we właściwy sposób zadziałać wiązką lasera. Paręnaście sekund wystarczy, by wymodelować kształt rogówki oraz ponownie umieścić przecięty płatek. Nie wymaga się zakładania opatrunkowej soczewki, ponieważ miejsce nacięcia jest właściwie niewidoczne. Zabieg można wykonywać na obydwu oczach jednocześnie. Wada już nie wróci, pacjent zaś będzie mógł się cieszyć nowym, ostrzejszym wzrokiem. Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów femtolasik także wymaga wizyty konsultacyjnej, w trakcie której przeprowadzane są badania diagnostyczne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. Dwie godz. po nich najlepiej nie kierować samochodem, gdyż wpuszczone krople mogą chwilowo popsuć jakość widzenia. Badania trwają około 1,5 godz.. Podczas wizyty przedstawiane są również szczegółowe informacje na temat działań wykonywanych przez lekarza. Jeżeli pacjent będzie zakwalifikowany, na tydz. czasu przed zabiegiem nie może zakładać soczewek.


Kolejne tematy

Oferty sprzętu dla lekarzy

Złota medycyna estetyczna
Kolposkopy to w znacznym stopniu wyspecjalizowane narzędzia diagnostyczne. Zmodernizowany układ optyczny w połączeniu z współosiowym oświetleniem gwarantuje szczegółową kontrolę faktury zmian na tarczy szyjki macicy.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o problemach ze wzrokiem. Wreszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się znakomitą ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz zrobić powyższy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.
2022/05/06, 07:09