Menu strony

Chcesz wykonać poprawę wzroku? Zdecyduj się na doskonały zabieg femtolasik

Jeśli od dłuższego czasu planujesz wykonać laserową korekcję wzroku, powinieneś zaznajomić się z nowoczesną metodą, jaką jest femtolasik Warszawa. Zabieg umożliwia wyeliminować wiele wad, nie jedynie krótkowzroczność czy dalekowzroczność, ale także astygmatyzm. Poza bogatym spektrum działania ma także wiele innych plusów.
okulary korygujące
Pierwszą z nich jest brak przymusu hospitalizacji. Pacjent może bardzo szybko wrócić do codziennych obowiązków, sam zabieg zaś trwa wyłącznie kilkanaście sekund. Femtolasik to rodzaj lasera femtosekundowego, jaki daje nadzwyczajną precyzję, umożliwiając dostosować parametry jego działania do danego pacjenta. Dzięki niezwykłej dokładności zabieg jest zupełnie bezpieczny i – co istotne – bezbolesny, ponieważ wielu pacjentów obawia się bólu. Ponadto zabieg - http://englander.com.pl/medycyna-estetyczna-wroclaw/zabieg-odmladzajacy-pelleve-wroclaw/ można wykonać nawet przy większych wadach wzroku, co przy innych metodach stanowi główny powód wykluczenia chorego. Na czym polega zabieg? Narząd wzroku zostaje miejscowo znieczulany, a następnie wykonuje się nacięcie rogówki, by móc odsłonić jej głębsze warstwy oraz we właściwy sposób zadziałać wiązką lasera. Paręnaście sekund wystarczy, by wymodelować kształt rogówki oraz ponownie umieścić przecięty płatek. Nie wymaga się zakładania opatrunkowej soczewki, ponieważ miejsce nacięcia jest właściwie niewidoczne. Zabieg można wykonywać na obydwu oczach jednocześnie. Wada już nie wróci, pacjent zaś będzie mógł się cieszyć nowym, ostrzejszym wzrokiem. Tak jak w przypadku wszystkich zabiegów femtolasik także wymaga wizyty konsultacyjnej, w trakcie której przeprowadzane są badania diagnostyczne. Pozwalają zyskać pewność, iż pacjent może poddać się zabiegowi. Dwie godz. po nich najlepiej nie kierować samochodem, gdyż wpuszczone krople mogą chwilowo popsuć jakość widzenia. Badania trwają około 1,5 godz.. Podczas wizyty przedstawiane są również szczegółowe informacje na temat działań wykonywanych przez lekarza. Jeżeli pacjent będzie zakwalifikowany, na tydz. czasu przed zabiegiem nie może zakładać soczewek.


Kolejne tematy

Laserowa korekcja wzroku - operacja, która może odmienić życie mnóstwa osób

oczy
Na obecną chwilę coraz więcej osób cierpi na różne schorzenia połączone z widzeniem. Wiele z nich niedowidzi, choruje na zaćmę czy też ciężki astygmatyzm. Nie da się ukryć, że w dużym stopniu jest to wina naszego sposobu funkcjonowania i tego, że nadmiernie przemęczamy oczy. Szczególnie dotyczy to osób, które dużo czasu spędzają przed komputerem, przykładowo w pracy. Należałoby pamiętać, że mnóstwo wad wzroku nie da się cofnąć w naturalny sposób i z upływem czasu będą się one zwiększać. Jeśli więc posiadamy tego świadomość zadbajmy o nasze oczy należycie wcześnie, aby móc radować się dobrym wzrokiem przez jak najdłuższy czas. Noszenie okularów czy szkieł kontaktowych jest niczym w zestawieniu z ciągłym niedowidzeniem, które bardzo uprzykrza życie. Należałoby z kolei wiedzieć, że coraz więcej dolegliwości da się zoperować, za sprawą czego stan naszych oczu ulega reformie, a my widzimy wyraźniej.

Femtolasik Warszawa umożliwi ci raz na zawsze zapomnieć o problemach ze wzrokiem. Wreszcie wyrzucisz okulary oraz będziesz cieszyć się znakomitą ostrością widzenia, o czym na pewno od długiego czasu marzyłeś. Znajdź klinikę, w której możesz zrobić powyższy zabieg, a nie będziesz żałować swojej decyzji.
2019/04/04, 07:28