Menu strony

Przydatne akcesoria po operacji

Bywa, że nawet nie wiemy ile istnieje produktów, które są w stanie nam pomóc przetrwać ciężki czas po zabiegu. Do tego typu rzeczy na pewno można zaliczyć pas brzuszny, który idealnie sprawdzi się po operacji jamy brzusznej jak również, gdy mamy kłopot z rwą kulszową lub w sytuacji, gdy nie możemy swoimi ruchami sprawić by doszło do powiększenia się przepukliny brzusznej.
Wiadomo, że najlepiej żeby taki pas był zalecony nam przez lekarza, a jeżeli lekarz nic o takim pasie nam nie wspominał, to warto samemu spytać, czy w naszym wypadku nie będzie to najlepsze rozwiązanie. Taki pas jest w stanie pomóc nam, jednak trzeba pamiętać, że nie można go stosować na rany lub uszkodzoną skórę.

Jest już nasza moja strona internetowa (https://www.niwki.pl/kategoria-produktu/na-slodko/) - kliknij w podany link, poczytaj temat oraz zostaw proszę swój komentarz. Będziemy usatysfakcjonowani.

Pas nie zatrzymuje powietrza, więc jest czymś w stylu drugiej skóry, dlatego nie musimy się martwić, że nasza skóra na tym ucierpi. Nie zapominajmy jednak, żeby sprawdzić instrukcję obsługi i funkcjonować według podanych na niej wskazówek - oferta pasów brzusznych.

Kolejne tematy

Wózki inwalidzkie dla dzieci posiadają dobre wymiary

wózki inwalidzkie
Każdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej

Zazwyczaj ludzie chcą mieć świadomość, że zrobią dla swoich dzieci wszystko co najlepsze. Dlatego właśnie kobiety dbają o siebie przez calutką ciążę, a niejednokrotnie również wcześniej z myślą o przyszłym dziecku, a jeśli już się urodzi, wykonają wszystko, by własnym pociechom zagwarantować odpowiedni rozwój.


By nie doszło do powstania odleżyn
materac bąbelkowy
W życiu zdarza się różnie, czasem trzeba zaopiekować się starszym członkiem rodziny, a bywa, że i osoba młoda będzie musiała dużo czasu spędzić będąc w łóżku. W tego typu sytuacji łatwo o odleżyny. Ale można zakupić materac bąbelkowy, który zapobiegnie temu problemowi. Tego typu materac bąbelkowy najlepiej położyć na łóżko i przykrywa go prześcieradłem. Przez pompę podłączoną do materaca, co chwila zmienia się ciśnienie w poszczególnych miejscach materaca, a co się z tym wiąże ciało osoby leżącej nie styka się ciągle z podłożem. Przez to, że ciśnienie się zmienia, automatycznie stale zmienia się nacisk ciała na materac, a to sprawia, że na ciele nie pojawiają się odleżyny. W przypadku człowieka obłożnie chorego brak odleżyn to ogromny plus, bo inaczej byłaby to kolejna czynność przy takiej osobie. Naprawdę trudno się pracuje przy ludziach, którzy nie są w stanie podnieść z łóżka, to odleżyny okażą się naprawdę dużym problemem i dla osoby, która musi leżeć i dla człowieka, który się taką osobą zajmuje. Dlatego rzeczywiście warto inwestować w taki materac bąbelkowy pneumatyczny, zmiennociśnieniowy, bo on rzeczywiście daje komfort opieki nad osobą chorą. Oczywiście jest to spory koszt, ale naprawdę dobrze za takowy produkt zapłacić. Nawet jeśli odleżyny się już są, to z czasem się je wyleczy i nie zaczną powstawać kolejne.
2021/07/31, 07:47