Gdzie odnaleźć dobrego stomatologa i wykonać implanty?

Piękne i mocne zęby, to ważny komponent prezencji. Idealny uśmiech z całą pewnością dodaje gracji oraz wzmaga nasze poczucie pewności, ułatwiając zdobycie sympatii i przychylności rozmówcy. Jeśli jednak mamy problem z pełnym uśmiechem, z pomocą pojawia się implantologia. Jest to obecnie najefektywniejsza metoda uzupełnienia brakujących zębów.

Co to właściwie jest implantologia?

Wybielanie zębów - zębów - Jest to jedna z najnowszych dziedzin stomatologii, która daje nowe opcje pacjentom, którzy z wielu różnych powodów stracili jeden albo więcej zębów. [TAG=Implanty
są propozycją najbardziej zbliżoną do natury. Pozwalają nam zachować uzębienie i nie ma przymusu szlifowania zdrowych zębów. Implanty (zobacz implanty zęba) nie podlegają procesowi próchnicy i psucia jak ma to miejsce w przypadku naturalnych zębów.

Kiedy zdecydować się na wstawienie implantów?

Wyświetl większą mapę
Dzięki zastosowaniu implantów nie jest już niezbędne szlifowanie zębów, by zapewnić stałe uzupełnienie protetyczne. Implanty są również ratunkiem dla osób, które mają braki w uzębieniu. W wielu przypadkach, implanty są jedynym prawidłowym rozwiązaniem gwarantującym pacjentom nową jakość życia. Podczas konsultacji z lekarzem postawiona zostanie szczegółowa diagnoza, a lekarz ustali plan leczenia. Jeśli chodzi o implanty wrocław Wrocław posiada bardzo dużo gabinetów, w których możemy zbadać nasze uzębienie i dobrać efektywne leczenie.

Wykonanie

Implanty są najczęściej wykonane z niezwykle czystego tytanu, który musi mieć odpowiednie właściwości fizyczne i jakość, tak, by był to metal całkowicie obojętny dla naszych tkanek i który może się mocno zrosnąć z kością. Korony, które odpowiadają za wygląd implantu, są przeważnie porcelanowe, ale zdarzają się również pełnoceramiczne, jednak ich wadą jest wyższa cena.

Zabieg

Zabieg opiera się na chirurgicznym wszczepieniu w kości szczęki specjalnej śruby, czyli implantu, na którym po wygojeniu można budować korony. Wokół implantu wytwarzają się nowe komórki kości, więc zostaje on włączony do struktur kostnych. Najlepiej, by zabieg wykonał doświadczony stomatolog Wrocław jest dużym miastem, więc nie powinniśmy mieć problemu z wyborem profesjonalisty.
2018/07/16, 07:09