Menu strony

Gdzie na wczasy? Najlepiej nad polskie morze? A które miejsca są najbardziej obiecujące? Sprawdź!

Wielu z nas już bez wątpienia czeka z niecierpliwością za latem, tym okresem, gdy można całkowicie bezkarnie odpoczywać na słońcu. Oczywiście, nie przez cały czas, ale bez wątpienia przez wiele dni, które chcemy na urlop.

domki
Oferta możliwości jest bardzo duża, a coraz więcej naszych rodaków wyjeżdża za granicę. Pomimo to należy pozostać w Polsce i wybrać się nad nasze polskie morze. Niezwykle interesujące miejsca, bez wątpienia warte poznania to Dziwnów i Dąbki.

Kolejne tematy

Relaksujące wakacje nad Bałtykiem

nad Bałtykiem
Chociaż z roku na rok w branży turystyki można spostrzec wyrazistą zależność, iż mnóstwo osób przekonuje się na wyjazdy wakacyjne za granicę, to także i Polska ciągle jest ochoczo zwiedzanym miejscem na mapie. Najwięcej ludzi preferuje odbywać urlop nad Bałtykiem, ponieważ w okresie letnim zazwyczaj jest tu sprzyjająca aura. W ten sposób, każda bez wyjątku osoba jaka zdecyduje się na takie wczasy ma świadomość, iż ma możliwość liczyć na to, co najlepsze.


Uzdrowisko Dąbki znajduje się w środkowej części Pobrzeża Słowińskiego (zajrzyj tutaj: ).

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php), a z pewnością odnajdziesz ciekawe informacje na opisywany temat.

Wybrzeże morskie w Dąbkach jest szerokie, dzięki czemu jest tam piaszczysta,znaczna plaża. Przeważają tam piękne wydmy porośnięte sosną czarną i zwyczajną. W sferze południowej położone jest wielkie jezioro Bukowo. Jego powierzchnia to aż 18 km2. Wzdłuż plaży ciągnie się sześciokilometrowa, leśna promenada. Dąbki leżą w Gminie Darłowo. Wspaniały morski klimat znacznie działa na ludzki organizm, dlatego też wykorzystuje się go w wyleczeniu wielu schorzeń. Uzdrowisko Dąbki utworzono w obszarze wolnym od zanieczyszczeń.

Niezwykle korzystnie wpływa na kuracjuszy ze schorzeniami oddechowymi oraz alergików. Pozostawianie w w tym miejscu wspomaga funkcjonowanie płuc a także czynności układu krwionośnego. Przysłuży się do ogólnej poprawy zdrowia. W Dąbkach mamy możliwość wynająć pokoje w hotelach i pensjonatach, popularne z kolei są bardzo Dąbki domki letniskowe. Dziwnów to mała miejscowość nad morzem, rozciąga się między Bałtykiem a rzeką Dziwną na Mierzei Dziwnowskiej. Zjeżdżającydo Dziwnowa mogą mieć pewność, że czeka na nich wspaniała, czysta i rozległa plaża. Niezabrudzone, ciepłe wody Morza Bałtyckiego oraz prozdrowotny klimat zapewniają, że Dziwnów jest jedną z docenianych miejsc letniskowych. Nie dziwi więc mnóstwo ofert w stylu Dziwnów domki, bo jest naprawdę w czym wybierać. Różnorodność akwenów wodnych, które otaczają Dziwnów to gwarancja, że można tu żeglować, pływać czy łowić ryby.

W Dziwnowie masz doskonałą ofertę szkoleń a także wypożyczalnię sprzętu. Są równocześnie dogodne warunki środowiskowe, które zachęcają do robienia sportów wodnych. Dlatego każdy sezon letni to wiele miłośników windsurfingu, kitesurfingu, żeglarstwa i kajakarstwa.
2021/01/07, 08:25