Menu strony

Nietypowe rozrywki na wesele

Wyjazdy motywacyjne, festyny oraz przyjęcia weselne wymagają niepowtarzalnej nastrojowości oraz zapewnienia uczestnikom ogromu różnorodnych niespodzianek. W wielu sytuacjach warto odejść od powszechnie wybieranych rozwiązań i zaimponować uczestnikom przyjęcia nietuzinkowym, nowatorskim podejściem do tematyki rozrywki.
Taniec
Koncerty gwiazd muzyki pop, występy kabaretów i triki magików może i są fajne, ale pojawiają się tak często na imprezach, iż zaczynają się ludziom nudzić. Planując imprezę, warto zatem zdecydować się na coś z polotem. Coś takiego jak to - wejdz do serwisu. Występy akrobatyczne zazwyczaj okazują się być strzałem w dziesiątkę! Artyzm i perfekcja realizowanych występów sprawi, że każdy uczestnik imprezy skupi całą swoją uwagę na występie i zapamięta imprezę na długo. Pokazy akrobatyczne mogą posiadać różną formę, być wykonywane indywidualnie, w duecie, lub w większym gronie, mogą stanowić show rozgrywające się na poziomie gruntu, lub akrobacje, wykonywane na wysokości. Dla urozmaicenia występu, występujący chętnie sięgają po rozmaite sprzęty, czy rekwizyty. Taniec z szarfą, karkołomne figury, prezentowane pod gołym niebem, czy balansowanie na wysoko zawieszonej linie z całą pewnością zrodzą w widzach wielkie emocje. Ze względu na swoje zróżnicowanie oraz wysokie walory widowiskowe, występy akrobatyczne są niezawodnym dodatkiem do każdej imprezy: są odpowiednie zarówno na przyjęcie weselne, jak i na festyn firmowy, czy otwartą imprezę plenerową Zobacz tutaj pokazy związane z akrobatyką.


Kolejne tematy

Garść życiowych porad dotyczących wieczorów panieńskich

Zabawa karnawałowa
Jest jeden wyjątkowy okres w życiu młodej dziewczyny. Jest nim dzień ślubu. Mimo wszystko przed ślubem jest także dzień a dokładniej nocna pora, w którym przyszła małżonka świętuje, jako wolna kobieta po raz ostatni. Nie zawsze wie, jakie może mieć przygody a jej najbliższe koleżanki prześcigają się w sugestiach by by ten wieczór był niezapomniany.

tuż przed weselem
Występ trwa przeważnie parę minut, nie znudzi więc uczestników imprezy i utrzyma ich uwagę przez cały czas trwania występu. Jeśli zależy nam na zorganizowaniu długiego przedstawienia, sporo firm ma w ofercie przygotowanie pokazu indywidualnego, dopasowanego czasem i charakterem do konkretnej imprezy. Warto podkreślić, że taki pokaz to nie tylko ukazanie elastyczności ludzkiego ciała oraz taniec zmysłów, to również odpowiednio dopasowana oprawa muzyczna oraz gra świateł i dekoracje – wszystko razem tworzy wspaniały, zapierający dech w piersi obraz. Cena pokazów nie jest bardzo wygórowana, dzięki czemu taka usługa śmiało może konkurować z tradycyjnymi sposobami zapewniania gościom rozrywki. Dla organizacji występu, który będzie spektakularny oraz bezpieczny dla uczestników, obowiązkowe jest zagwarantowanie wystarczającej przestrzeni akrobatom. O wymagane minimalne wymiary terenu, na którym odbywać ma się pokaz, należy dowiedzieć się u wykonawców spektaklu.
2019/09/13, 07:11