Innowacyjna strategia dostępną na rynku to kriolipoliza.

Polacy ogromną wagę przywiązują do wyglądu. Jakakolwiek nowa metoda dostępna na rynku, jaka daje ewentualność ulepszenia wizerunku jest entuzjastycznie wykorzystywana. Problem z tkanką tłuszczową posiadają nie tylko kobiety, mężczyźni też coraz nagminniej oddają się zabiegom polepszającym figurę.

odchudzanie
Innowacyjną strategią osiągalną na rynku jest kriolipoliza. Jest to metoda polegająca na schładzaniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozkładu.Konsekwencją zabiegu ma być obniżenie tkanki tłuszczowej. Na skutek zamrażania, lipidy z komórek tłuszczowych są oswobadzane i przesyłane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w większej temperaturze aniżeli inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza uszkadza jedynie komórki tłuszczowe, a chroni inne tkanki.

Zabieg jest nieinwazyjny i dość bezbolesny, choć można poczuć chłód i odczucie zasysania skóry. Mogą pojawić się zaczerwienienia i sińce (zerknij na: link). Kriolipoliza polega na przykładaniu do wybranego obrębu szczególnego aplikatura. Kluczowym zamysłem zabiegu jest takie oziębienie komórek tłuszczowych, żeby wywołać ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z ustroju, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej zmniejsza się.

Piękny uśmiech sposobem na sukces

dentysta
Wszyscy dobrze wiemy, że w obecnych szalonych czasach odpowiedni wygląd ma wyjątkowo duże znaczenie. Wspaniała aparycja jest wymagana w różnych zawodach, stąd też powinniśmy nieustannie dbać o naszą cielesność. Dlatego wielu rodaków pragnie przestawić się na zdrowszy styl życia. Uczymy się odstawiać paskudne używki, jak na przykład kawa, papierosy, czy alkohol.

Kriolipoliza jest przeprowadzana w gabinetach medycznych specjalizujących się w zabiegach kosmetycznych. Procedura ta nie jest wciąż powszechnie znana i wykorzystywana, jednak w większych miastach na pewno dostępna. Rezultaty nie są wyraźne od razu. Powinno się wyczekiwać parę miesięcy, aby układ pozbył się osłabionych w czasie zabiegu komórek tłuszczowych. Są one likwidowane z ciała pomału, w trakcie procesu metabolicznego organizmu, tak samo jak tłuszcze wywodzące się z pożywienia. Nie wcześniej niż po czterech miesiącach jest możliwość obserwować końcowy efekt zabiegu.

dieta, odchudzanie
Kriolipoliza nie jest zalecana dla ludzi którzy, chcą się pozbyć tkanki z dużych powierzchni ciała. Skutki takiego zabiegu najlepiej widać na drobnych obrębach. Zabieg metodą kriolipolizy jest zazwyczaj stosowany w trzech obrębach, na brzuchu, plecach i dolnej partii bioder i górnej partii ud.
2021/08/01, 07:49