Innowacyjna strategia dostępną na rynku to kriolipoliza.

Polacy ogromną wagę przywiązują do wyglądu. Jakakolwiek nowa metoda dostępna na rynku, jaka daje ewentualność ulepszenia wizerunku jest entuzjastycznie wykorzystywana. Problem z tkanką tłuszczową posiadają nie tylko kobiety, mężczyźni też coraz nagminniej oddają się zabiegom polepszającym figurę.

Innowacyjną strategią osiągalną na rynku jest kriolipoliza. Jest to metoda polegająca na schładzaniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozkładu.Konsekwencją zabiegu ma być obniżenie tkanki tłuszczowej. Na skutek zamrażania, lipidy z komórek tłuszczowych są oswobadzane i przesyłane przez układ limfatyczny. Lipidy w komórkach tłuszczowych krystalizują się w większej temperaturze aniżeli inne komórki zawierające wodę. Dzięki temu kriolipoliza uszkadza jedynie komórki tłuszczowe, a chroni inne tkanki.

Zabieg jest nieinwazyjny i dość bezbolesny, choć można poczuć chłód i odczucie zasysania skóry. Mogą pojawić się zaczerwienienia i sińce (zerknij na: link). Kriolipoliza polega na przykładaniu do wybranego obrębu szczególnego aplikatura. Kluczowym zamysłem zabiegu jest takie oziębienie komórek tłuszczowych, żeby wywołać ich obumarcie. Zamrożone komórki tłuszczowe stopniowo są eliminowane i wydalane z ustroju, dzięki czemu z tygodnia na tydzień po zabiegu grubość tkanki tłuszczowej zmniejsza się.

Piękny uśmiech sposobem na sukces

dentysta
Wszyscy świetnie zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych szalonych czasach piękny wygląd odgrywa bardzo dużą rolę. Elegancka aparycja jest wymagana w wielu profesjach, stąd też powinniśmy nieustannie dbać o naszą zewnętrzną powłokę. Stąd też mnóstwo rodaków próbuje przerzucić się na nowy styl życia. Co raz częściej odstawiamy paskudne używki, takie jak kawa, papierosy, czy alkohol.

Kriolipoliza jest przeprowadzana w gabinetach medycznych specjalizujących się w zabiegach kosmetycznych. Procedura ta nie jest wciąż powszechnie znana i wykorzystywana, jednak w większych miastach na pewno dostępna. Rezultaty nie są wyraźne od razu. Powinno się wyczekiwać parę miesięcy, aby układ pozbył się osłabionych w czasie zabiegu komórek tłuszczowych. Są one likwidowane z ciała pomału, w trakcie procesu metabolicznego organizmu, tak samo jak tłuszcze wywodzące się z pożywienia. Nie wcześniej niż po czterech miesiącach jest możliwość obserwować końcowy efekt zabiegu.

dieta, odchudzanie
Kriolipoliza nie jest zalecana dla ludzi którzy, chcą się pozbyć tkanki z dużych powierzchni ciała. Skutki takiego zabiegu najlepiej widać na drobnych obrębach. Zabieg metodą kriolipolizy jest zazwyczaj stosowany w trzech obrębach, na brzuchu, plecach i dolnej partii bioder i górnej partii ud.
2018/12/11, 07:18