Menu strony

Gdzie spędzić tegoroczne wakacje? Najlepsze oferty!

Oferta wakacyjna działających w Polsce biur podróży stale się powiększa. Stale proponowane są w nich nowe kierunki. Są wśród nich również te wyjątkowo egzotyczne: Zanzibar, Karaiby. Pośród tych ostatnich znajduje się także Barbados. Na co postawić?
Barbados to państwo położone w archipelagu Małych Antyli. Turyści, którzy postawią na Barbados wakacje tam spędzając na pewno wśród największych atutów tego państwa wymienią jego położenie. Ta wapienna wyspa otoczona jest z jednej strony przyjemnymi, jeśli chodzi o temperaturę wodami Morza Karaibskiego, z drugiej zaś wodami Oceanu Atlantyckiego. Na klimat wyspy wielki wpływ wywiera niedalekie sąsiedztwo Atlantyku, stąd na turystów, którzy wybrali Barbados wakacje tam spędzając czekają bardzo wysokie temperatury. Decydując się się na urlop na Barbados, można być pewnym, że podczas urlopu nie zabraknie słonecznych dni.

Uważać więc powinno się, aby się zbyt mocno nie opalić na pokrytych złocistym piaskiem plażach. Najważniejszym centrum turystycznym wyspy jest miasto Bridgetown – miasto o długiej, sięgającej XVII wieku historii. Wyspa jest rajem dla zwolenników windsurfingu. Miejscem, które rewelacyjnie nadaje się do uprawiania tego sportu jest Bathsheba.

Kolejne tematy

Do jakich krajów latamy na wakacje w świetnej cenie?

Morze
W sezonie letnim każde biuro podróży proponuje wycieczki last minute. To genialna możliwość - pozwala zaoszczędzić całkiem dużo pieniędzy, a w bonusie ta nutka niepewności - bo przecież może się wydarzyć tak, że doskonała dla nas propozycja ukaże się w przeciągu godziny, a za kilkanaście godzin będziemy lecieć na urlop.


Zanzibar to kolejny kierunek oferowany przez działające w Polsce biura podróży. Dla swoich klientów mają one wyjątkowo interesującą ofertę - wczasy last minute Zanzibar Zanzibarusive. Wakacje last minute Zanzibar all inclusive to niezwykle korzystna oferta. Dzięki niej na wakacyjny wypoczynek możemy wyjechać bardzo tanio, a do tego w cenie wyjazdu można mieć zapewnione całodzienne wyżywienie. Bez najmniejszych dopłat można w restauracji mieszczącej się w hotelu skosztować miejscowych przysmaków. Turyści zainteresowani są wyjazdami do Zanzibaru z uwagi na jego położenie na Oceanie Indyjskim.

Od Afryki wyspę dzieli mniej więcej pięćdziesiąt kilometrów. Na tłumnie przybywających tutaj turystów czekają bez wątpienia bajeczne krajobrazy i nie mniej urokliwe plaże. Dla wielu turystów dodatkowym atutem będzie to, że plaże te są mało zatłoczone. Powinno się poświęcić trochę czasu na zwiedzenie miasta Zanzibar. To trzecie pod względem wielkości miasto na wyspie ma bajeczne Stone Town.
2022/03/06, 07:23